Шевчук зазначив, що говорити з Путіним можна і без "тремтіння колін"

Шевчук зазначив, що говорити з Путіним можна і без "тремтіння колін"

Шевчук не боїться влади / Фото: weblinks.ru

Багато хто боїться влади. Але можна ж спокійно говорити з владою, без тремтіння колін - зазначив Юрій Шевчук.

У Росії зараз абсолютна диктатура бюрократії, відбувається розшарування суспільства, сумне й страшне. Суспільство стає кастовим. Є каста чиновників, які вважають себе людьми вищого сорту і всі інші.

Про це заявив музикант Юрій Шевчук на гастролях в Ізраїлі.

"Просто багато хто боїться влади. Але можна ж спокійно говорити з владою, без тремтіння колін" - заявив музикант.

З приводу травневої розмови з Володимиром Путіним про "марш незгодних" і чиновницьких зловживань Шевчук зазначив: "Ну, поговорив і поговорив, нормально. Навіщо це так багато обговорювати?".

"Ну, це ж не спектакль був. Це була розмова. У мене ж душа за Росію болить. За державу прикро. Хочеться, щоб люди жили у світлій країні. В демократичній. У захищеній, де кожна людина захищена законом. А не так, як у нас ", - наголосив музикант.

Напередодні зустрічі з Путіним учасникам дзвонили з проханням "не ставити гострих питань", знову підтвердив Шевчук. "Я сказав, що подумаю і поклав трубку. Питання свої я поставив. Не всі, правда. Не всі встиг. Але все-таки", - зазначив лідер "ДДТ".

Зазначимо, що прем'єр-міністр на зустрічі з діячами мистецтва запевнив, що ніхто з чиновників телефонувати Шевчуку з такою пропозицією не міг. "Юра, це провокація" - заявив тоді Путін.

Небувалий інтерес російського суспільства до гострої розмови з Путіним Шевчук пояснив так: "Просто багато хто боїться влади. Але можна ж спокійно говорити з владою, без тремтіння колін".

Сам він запевнив, що влади не боїться. "Ну, це несерйозно. Вовків боятися - у ліс не ходити. А я люблю природу", - пожартував музикант.

Зазначимо, що Володимир Путін також не надав великого значення розмові з Юрієм Шевчуком. Він навіть запевнив, що до зустрічі в Петербурзі ніколи не чув про лідера "ДДТ".

"Мені сказали, що це співак. Ну що, я дуже радий. Та хіба мало у нас в Пітері талановитих людей. Серед них і пан Шевчук. Потім мені ще, пам'ятаю , про нього сказали, що він опозиційно налаштований. Ну і чудово! У нас, слава богу, люди мають право говорити що хочуть і роблять це. Я взагалі не хотів з ним полемізувати!", - заявив прем'єр-міністр.

Читайте також:

Путін вважає, що його розмова з Шевчуком - ознака демократії

Юрій Шевчук вражений бездіяльністю Путіна після їхньої розмови

Путін ознайомився з папкою Шевчука, але заходів вживати не став

Повʼязані теми:

Наступна публікація