Путін вважає, що його розмова з Шевчуком - ознака демократії

Володимир Путін заявив, що їх розмову з рок-музикантом Юрієм Шевчуком показали по всіх каналах телебачення, що є проявом домекратії.

 Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін вважає ознакою демократії і свободи преси трансляцію в ЗМІ його діалогу з рок-музикантом Юрієм Шевчуком.

"Ми розмовляли з цим артистом, з цим музикантом (Шевчуком) про проблеми демократії і, в тому числі, про свободу преси. Але ж цю нашу дискусію показали по всіх каналах російського телебачення. Хіба це не прояв демократії? Якщо б не було свободи преси , логічно було б припустити, що в цій частині влада накаже закрити "картинку" - і все. Але її ж показали. Показали всі провідні ЗМІ ", - заявив Путін напередодні візиту до Франції.

"Я вже не кажу про інтернет, там просто це найактивнішим чином обговорюється. До речі, у нас немає ніяких обмежень в інтернеті, взагалі ніяких. На відміну від деяких інших країн", - додав російський прем'єр.

Відповідаючи на запитання про розвиток демократії в Росії, Путін заявив, що не хоче говорити, що "у нас все ідеально".

"У всьому світі, де б ви не показали пальцем, влада завжди прагне виглядати краще, ніж вона є насправді і намагається якось обмежити можливості засобів масової інформації. Але в країні з добре розвинутим громадянським суспільством влади це, як правило, не вдається. Де це громадянське суспільство ще не досягло своєї зрілості, не набуло чинності, там, звичайно, владі легше проводити такі маніпуляції ", - сказав він.

Нагадаємо, 29 травня під час зустрічі Путіна з діячами культури лідер гурту ДДТ Юрій Шевчук заявив, що перед цим до нього зателефонували з адміністрації уряду і попросили не ставити незручних запитань. Прем'єр Росії відповів, що подібне не могло статися. Під час розмови Путін і Шевчук сперечалися про майбутнє Росії, а також про проблеми розвитку громадянського суспільства в країні.

Незабаром музикант, коментуючи підсумки зустрічі з прем'єр-міністром Росії, назвав Володимира Путіна рабом ним же збудованої вертикалі влади.

Читайте також:

Юрій Шевчук вражений бездіяльністю Путіна після їхньої розмови

Юрій Шевчук назвав Путіна "рабом"

Путін ознайомився з папкою Шевчука, але заходів вживати не став

Юрій Шевчук провів із Путіним "чоловічу розмову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: