Кемерон зніме 3D-фільм про індіанців Амазонки

Кемерон зніме 3D-фільм про індіанців Амазонки

Кемерон зніме 3D-фільм про індіанців Амазонки / Фото: rusrep.ru

Режисер "Аватара" збирається зняти 3D-фільм про побут індіанців амазонського племені, які борються за збереження своїх поселень.

Режисер Джеймс Кемерон планує зняти фільм про індіанців племені амазонського ксікрін-каяпо в 3D.

Режисер заявив, що хоче засняти побут індіанців за допомогою технологій 3D-зйомки, які він використовував для картини "Аватар".

Кемерон раніше вже двічі відвідував лідерів племені та підтримував їх у прагненні припинити будівництво греблі на притоці Амазонки, яке, як передбачається, призведе до затоплення земель бразильських індіанців.

Рішення про будівництво греблі незважаючи на протести екологів наприкінці серпня ухвалив президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва. Уряд стверджує, що затоплення не торкнеться земель корінних народів.

Під час цих поїздок Кемерон встиг зняти короткий фільм про корінних жителів Бразилії, проте він був знятий у звичайному форматі, а не в 3D. Фільм увійде до числа додаткових матеріалів до розширеного DVD-видання "Аватара", яке вийде в кінці 2010 року. Коли планується випустити 3D-фільм про життя індіанців ксікрін-каяпо і на яких носіях, не повідомляється.

Кемерон зазначив, що його картина "Аватар" стосується тих самих питань, які турбують індіанців ксікрін-каяпо.

Раніше Кемерон говорив, що збирається знімати в Амазонії окремі сцени для продовження "Аватара", однак він відзначав, що мова не буде йти про великомасштабні зйомки, так як цей процес може нашкодити екосистемі амазонської сельви.

Нагадаємо, що невелике індійське плем'я зі штату Орісса на заході Індії попросило Кемерона врятувати їх "планету". Уже рік, як одна з гірничодобувних компаній намагається почати на території в горах Нійамгірі видобуток копалин.

Читайте також:

Чеченський письменник звинуватив Джеймса Кемерона в плагіаті "Аватара"

Оновлений "Аватар" з любовною сценою виходить на екрани

Режисер "Титаніка" занурився на дно Байкалу

Джеймс Кемерон зніме стереофільм на Марсі

Повʼязані теми:

Наступна публікація