Індійське плем'я просить Джеймса Камерона врятувати їх "планету"

Уже рік, як одна з гірничодобувних компаній намагається почати на території в горах Нійамгірі видобуток копалин.

Ні для кого не пройшов непоміченим фільм американського режисера Джеймса Камерона "Аватар". Навіть для невеликого індійського племені зі штату Орісса на заході Індії.

Згідно з сюжетом цієї рекордно успішної кінокартини, фантастичні істоти, що проживають на планеті Пандора, на якій немає насильства і панує повна ідилія, захищають свої володіння від землян, які намагаються захопити їх у меркантильних цілях. Індійським аборигенам племені Донгрі Кондх ця історія виявилася до болю знайомою. Справа в тому, що ось уже рік, як одна з гірничодобувних компаній намагається почати на їх території в горах Нійамгірі, де вони споконвіку жили щасливо, видобуток копалин.

Протести цього індійського племені підтримали ряд неурядових організацій, а також британська актриса Джоан Ламлі, яка допомогла аборигенам навіть зняти про свою проблему 10-хвилинний документальний фільм під назвою "Історія священної гори". Слоганом цього кіно, першу копію якого вони направили Джеймсу Камерону, стала фраза: "Аватар" - це фантастика і реальність". "Будь ласка, допоможіть Донгрі Кондх. Ми подивилися Ваш фільм, тепер подивіться наш", - перші слова цього фільму, створеного спеціально для автора "Аватара".

Один із захисників племені з британської організації "Порятунок життя" Стівен Коррі відзначив, що "справжня історія" Аватара "розгортається в наші дні в горах Нійамгірі". "Я дуже сподіваюся, що Джеймс Кемерон підтримає Донгрі Кондх в їх боротьбі за порятунок своєї "планети" і свого майбутнього", - сказав він.

Читайте також:

"Аватар" побив рекорд "Титаніка" у північноамериканському прокаті

Названо топ-10 фільмів року в українському прокаті

"Аватар" став найбільш касовим фільмом в історії кіно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: