Боно заспівав дуетом із Юрієм Шевчуком

Боно з U2 і Юрій Шевчук виконали пісню Knokin 'on Heaven's Door в завершенні концерту U2, що відбувся в Москві.

Лідер легендарної ірландської групи U2 Боно заспівав дуетом з російським опозиціонером, лідером групи ДДТ Юрієм Шевчуком на концерті в Москві.

Боно і Шевчук виконали пісню Knokin 'on Heaven's Door в завершенні концерту U2, що відбувся на Великій спортивній арені Лужники.

Музиканти групи акомпанували Шевчуку та виконували приспів англійською мовою, а куплети співав російський рокер своєю рідною мовою.

У цей час міліція затримувала волонтерів, які поширювали постери та буклети міжнародної правозахисної організації Amnesty International.

"За несанкціоновану акцію протесту" були затримані п'ятеро активістів, а міліція повідомляла про двох затриманих. Пізніше волонтери були відпущені без пред'явлення звинувачень.

Дисидент з часів СРСР, Шевчук став прапором нечисленної російської опозиції після того, як у травні публічно в очі відчитав прем'єр-міністра Володимира Путіна за стан справ з демократією в Росії, всевладдя бюрократії і розгул корупції.

У минулі вихідні близько 2 000 осіб зібралися в центрі Москви на концерт за участю Шевчука на захист Хімкинського лісу, через який чиновники вирішили будувати автомагістраль до Петербурга. Московська влада і міліція зірвали концерт, не пропустивши на Пушкінську площу апаратуру, і Шевчук співав без посилення перед самим масовим зібранням незадоволених за останні роки.

Того ж дня до Москви прилетів Боно, відомий світові крім музики активною громадською діяльністю. Шевчук та інші активісти написали йому колективний лист з проханням допомогти Хімкинському лісу і донести заклопотаність до Медведєва.

Під час зустрічі з Медведєвим Боно попросив російського президента підтримати його зусилля в боротьбі зі СНІДом і на поліомієліт і обійшов стороною неприємні для Кремля теми, а Медведєв у відповідь похвалив Боно-музиканта і прозоро натякнув на рокерів з опозиції фразою "коли люди починають дуже багато займатися громадською діяльністю, музика закінчується".

Читайте також:

Дмитру Мєдвєдєву збільшили зріст на фото поряд з лідером U2

На концерті U2 в Москві міліція заарештувала міжнародних правозахисників

U2 заграли нові пісні на першому після перерви концерті

ВідеоБоно заспівав дуетом із Юрієм Шевчуком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: