Боно заспівав дуетом із Юрієм Шевчуком

Боно з U2 і Юрій Шевчук виконали пісню Knokin 'on Heaven's Door в завершенні концерту U2, що відбувся в Москві.

Лідер легендарної ірландської групи U2 Боно заспівав дуетом з російським опозиціонером, лідером групи ДДТ Юрієм Шевчуком на концерті в Москві.

Боно і Шевчук виконали пісню Knokin 'on Heaven's Door в завершенні концерту U2, що відбувся на Великій спортивній арені Лужники.

Музиканти групи акомпанували Шевчуку та виконували приспів англійською мовою, а куплети співав російський рокер своєю рідною мовою.

У цей час міліція затримувала волонтерів, які поширювали постери та буклети міжнародної правозахисної організації Amnesty International.

"За несанкціоновану акцію протесту" були затримані п'ятеро активістів, а міліція повідомляла про двох затриманих. Пізніше волонтери були відпущені без пред'явлення звинувачень.

Дисидент з часів СРСР, Шевчук став прапором нечисленної російської опозиції після того, як у травні публічно в очі відчитав прем'єр-міністра Володимира Путіна за стан справ з демократією в Росії, всевладдя бюрократії і розгул корупції.

У минулі вихідні близько 2 000 осіб зібралися в центрі Москви на концерт за участю Шевчука на захист Хімкинського лісу, через який чиновники вирішили будувати автомагістраль до Петербурга. Московська влада і міліція зірвали концерт, не пропустивши на Пушкінську площу апаратуру, і Шевчук співав без посилення перед самим масовим зібранням незадоволених за останні роки.

Того ж дня до Москви прилетів Боно, відомий світові крім музики активною громадською діяльністю. Шевчук та інші активісти написали йому колективний лист з проханням допомогти Хімкинському лісу і донести заклопотаність до Медведєва.

Під час зустрічі з Медведєвим Боно попросив російського президента підтримати його зусилля в боротьбі зі СНІДом і на поліомієліт і обійшов стороною неприємні для Кремля теми, а Медведєв у відповідь похвалив Боно-музиканта і прозоро натякнув на рокерів з опозиції фразою "коли люди починають дуже багато займатися громадською діяльністю, музика закінчується".

Читайте також:

Дмитру Мєдвєдєву збільшили зріст на фото поряд з лідером U2

На концерті U2 в Москві міліція заарештувала міжнародних правозахисників

U2 заграли нові пісні на першому після перерви концерті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: