Гітарі Курта Кобейна поставили пам'ятник

У штаті Вашингтон з'явився пам'ятник концертній гітарі Курта Кобейна. Скульптура Fender Jag-Stang зроблена з бетону.

Пам'ятник гітарі Курта Кобейна
Lenta.ru
Пам'ятник гітарі Курта Кобейна
У рідному місті лідера гурту Nirvana відкрито пам'ятник гітарі Курта Кобейна. Церемонія відкриття пам'ятника, встановленого в одному з парків міста Абердин, штат Вашингтон, відбулася у вівторок, 5 квітня, у 17-у річницю з дня смерті Кобейна.

Скульптурна композиція представляє собою зроблену з бетону збільшену копію концертної гітари Кобейна Fender Jag-Stang з прикріпленою до неї металевою стрічкою. На стрічці вибиті слова "One more special message to go and then I'm done and I can go home" - цитата з композиції групи Nirvana "On a Plain".

Група Nirvana була створена в Сіетлі в кінці 1980-х і припинила існування після того, як у квітні 1994 року її лідер Курт Кобейн наклав на себе руки. За час існування група випустила три студійних альбоми.

Модель гітари, що стала прообразом пам'ятника, була випущена в серійне виробництво після смерті Кобейна. Fender Jag-Stang була створена на замовлення самого Кобейна, який самостійно придумав її дизайн на основі двох інших гітар - Fender Jaguar і Fender Mustang. За життя музиканта було виготовлено кілька копій інструменту, які він використовував у турі на підтримку альбому "In Utero".

Читайте також:

Гітару Кобейна, склеєну скотчем, продали за 100 тисяч

Німецька художниця викурить прах Курта Кобейна

Про Курта Кобейна зняли фільм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: