Шанувальники прийшли на київський концерт гурту Red у червоному

Дата публікації
Перегляди
1928
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шанувальники прийшли на київський концерт гурту Red у червоному

Red вперше виступили у Києві / Фото: Прес-служба

Ажіотаж навколо концерту був справді шаленим, всі квитки було продано задовго до концерту.

30 квітня у столичному клубі Sullivan Room виступив американський рок гурт Red. Концерт став частиною туру "RED VOLUTION TOUR 2012", цей виступ став першим для Red в Україні за 8-ми річну кар'єру гурту.

Гурт було засновано 2004 року, на початку свого існування гурт переспівував відомі християнські мелодії. Назва гурту символізує кров Христа. Red вважають одним із найуспішніших християнських рок гуртів.

До творчого доробку Red входить 3 платіки: End of Silence (2006), Innocence & Instinct (2009), та Until We Have Faces (2011). Цікавим фактом є дата релізу першої – 06.06.06 (число звіра), досить суперечливий вибір для видання дебютної роботи християнського гурту.

Ажіотаж навколо концерту був справді шаленим, всі квитки було продано задовго до концерту. Не дивлячись на це, в залі було досить комфортно та просторо. Розігрівати публіку запросили гурти Вarely Ice та Antenna.

Виступ Red почався досить пізно, проте аудиторію це мало хвилювало. Гурт розпочав свій виступ треком Feed the Machine, з перших хвилин викликавши справжню бурю емоцій у глядачів. Концерти у Росії не пройшли дарма, тому вже під кінець першої пісні зі сцени впевнено пролунало "spasibo!".

Слідом за першим треком гурт виконав The Outside, Let Go та Lost. Реакція публіки була дуже позитивною, музиканти не втомлювалися хвалити Україну та українців, за їх словами це був один за кращих їхніх виступів! Аудиторія добре підготувалася до цього виступу – багато людей були вдягнені у червоне, практично всі пісні Майкл Барнс співав разом із залом, періодично можна було побачити елементи флеш мобу – повітряні кульки, транспаранти та навіть стилізований прапор України.

В цілому гурт грав приблизно півтори години, виконавши 15 пісень, а також барабанне соло у виконанні Джо Рікарда. Останнє, доречі, було виконано у супроводі дабстепових мелодій. На біс виконали Lie to Me та Breathe Into Me.

Концерт залишив лише позитивні враження, причому як у публіки, так і у музикантів. Останні навіть пообіцяли повернутися до України цього року, тому всі бажаючі зможуть ще раз побачите це чудове шоу вже зовсім скоро!

Олексій Скрипник

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1928
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація