Хосе Каррерас дасть в Києві прощальний концерт

В Україні артист виступить у супроводі симфонічного оркестру

Іспанський тенор Хосе Каррерас прилетить в Україну в рамках ювілейного туру з двома заключними виступами.

Один з трьох великих голосів світу, іспанський оперний тенор Хосе Каррерас, якому 5 грудня виповниться 70 років, прилетить в Україну з двома сольними концертами - 17 грудня метр виступить в Києві у Палаці "Україна", а 20-го його чекають в Одеському академічному театрі опери і балету. Причому сам музикант запевняє, що ці концерти стануть прощальними виступами в рамках його ювілейного туру, і українські глядачі почують його голос дійсно в останній раз.

"Після стількох років співу я вирішив, що прийшов момент, коли потрібно зупинитися. Я до сих пір прекрасно себе почуваю і відчуваю на сцені, але день настав. Тому зараз я почав то, що називається фінальним турне, в рамках якого вирішив виступити у всіх місцях, в яких співав за ці 46 років. Звичайно, це неможливо, але я спробую охопити якомога більше міст ", - зізнався Каррерас.

В Україні артист виступить у супроводі симфонічного оркестру, диригувати яким буде маестро Давид Хіменес. Саме з ним музикант гастролює останні роки. На сцену разом з прославленим тенором в цей вечір вийдуть більше сотні людей.

Нагадаємо, перебуваючи на піку слави, Хосе Каррерас переміг лейкемію. Лікарі давали йому один шанс з десяти, але він видужав, і тепер з кожного свого виступу перераховує кошти організації, що займається дослідженнями в області лікування лейкемії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: