Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірина Білик придбала квартиру в Одесі

У співачки з'явилася своя нерухомість у Південній Пальмірі.

Українська співачка Ірина Білик, яка днями показала підрослого сина, тепер може вважати себе повноправною мешканкою Одеси.

Багато років артистка мріяла про своє гніздечко на березі моря, і тепер її заповітне бажання нарешті стало реальністю. У співачки з'явилося власне житло у Південній Пальмірі.

Подробицями своєї нової обителі артистка поки ділиться неохоче. При цьому запевняє, що не збирається переїжджати з української столиці до Одеси і буде поєднувати відпочинок з роботою.

Найближча поява поп-діви вже в новому статусі в Одесі запланована на 4 серпня: Ірина Білик виступить на новому концертному майданчику – у Літньому театрі "Морвокзал" – з великим сольним шоу "Без Гриму. Найкраще. Про кохання", яке з успіхом відбулося у 35 містах України.

До речі, в одному зі своїх інтерв'ю співачка якось зізналася, що власний будинок у Києві їй допоміг придбати Андрій Данилко:

"Я дуже хотіла купити будинок, але мені не вистачало грошей на нього. І Андрійко дав мені безвідсотковий кредит. Це був крок справжнього чоловіка".

Нагадаємо, Літній театр "Морвокзал" був відкритий 13 липня концертом Вєрки Сердючки.

Вибір редакції