Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарну Кіру Муратову проведуть в останню путь в Одесі

Офіційної церемонії прощання не буде.

В Одесі сьогодні проведуть в останню путь українську режисерку Кіру Муратову, йдеться в "ТСН.Ранок".

Вона померла після важкої хвороби на 84 році життя. Останнім часом практично не з'являлася на одеській кіностудії, де пропрацювала понад півстоліття.

Офіційної церемонії прощання не буде. Муратова ще за життя заповіла, щоб з нею прощалися лише родина та найближчі друзі. Віддати шану режисерці прилетить Рената Літвінова та ще кілька відомих акторів з Росії.

ВідеоВ Одесі проведуть в останню путь українську режисерку Кіру Муратову

Вона померла після важкої хвороби на 84 році життя. Останнім часом практично не з'являлася на одеській кіностудії, де пропрацювала понад півстоліття. Офіційної церемонії прощання не буде. Муратова ще за життя заповіла, щоб з нею прощалися лише родина та найближчі 

В Одесі проведуть в останню путь українську режисерку Кіру Муратову

На самій кіностудії вечір пам’яті Муратової влаштують на поминальний, дев’ятий день.

"Вона на цій студії пропрацювала від прибиральниці до академіка і супермайстра, розумієте. Так виходило, що життя її викручувало мотузки з неї. Вона пручалася і залишила чудові картини філософські, унікальні, про людину, в якій ще не все втрачено", - сказав голова одеського відділення спілки кінематографістів України Ярослав Лупій.

Нагадаємо, легендарний український режисер Кіра Муратова пішла з життя у 84 роки. Знаменитості не стало 6 червня.

ВідеоЗіркова історія загадкової та геніальної Кіри Муратової

Увечері 6 червня стало відомо, що померла відома українська режисерка Кіра Муратова. Вона пішла на 84-му році життя та полишила за собою понад 20 стрічок, які кіномитці називають шедеврами. Які особисті драми приховувала митець за відвертою роботою у кіно – дивіться у "Зірковій історії".

Зіркова історія загадкової та геніальної Кіри Муратової

Кіра Муратова народилася 1934 року, жила і працювала в Одесі. Як режисер дебютувала 1962 року, а її першими самостійними роботами стали фільми "Короткі зустрічі" (1967) і "Довгі проводи" (1971). Через цензуру з боку радянської влади другий фільм вийшов на екрани лише 1987 року.

У 1990 році картина Муратової "Астеничний синдром" отримала гран-прі Берлінського кінофестивалю. Останньою її роботою став фільм "Вічне повернення. Кастинг" (2012). Після цього Муратова заявила про відхід з кінематографа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції