Lida Lee і Nino припинили співпрацю з MONATIK

Lida Lee і Nino припинили співпрацю з MONATIK

Фото: instagram.com/monatik_official

Артистки вирушили у сольне плавання.

Український мультиартист та продюсер Дмитро Монатік повідомив прихильникам приголомшливу новину.

Після майже року співпраці з його MONATIK Corporation пішли дві артистки, яких він продюсував Lida Lee та Nino. Про це Дмитро розповів на сторінці в Instagram. Він повідомив, що вони розійшлися добрими друзями і підтримуватимуть одне одного.

"Я радий, що артисти MONATIK Corporation так швидко дорослішають! Розвиваються! Стають самостійними і такими професійними! Дівчата, ви неймовірно круті і я вас дуже люблю! Вірю в вас всією душею! Ви наші перші випускники та ми щиро сподіваємося, що ви досягнете неможливих висот! Так і буде! Відтепер Lida Lee і Nino Basilaya - самостійні артисти, на музику яких чекаю з нетерпінням завжди!" – повідомив Монатік.

Фото: instagram.com/monatik_official

Він також зазначив, що за той час, що вони співпрацювали, дівчата встигли  випустити по дві пісні кожна, а також записати тріо з MONATIK, знятися кліпи з голлівудською режисеркою Таню Муіньо, взяти участь у постановках зіркового хореографа Дениса Стульнікова.

Фото: instagram.com/monatik_official

"Стосунки продюсер-артист рано чи пізно закінчуються, в нашому випадку, можливо, це сталося рано, але точно на краще і не дарма. За рік роботи ви отримали стільки досвіду, про який багато хто лише мріє. І тепер ви готові до сольного плавання артистів, а не продюсерських проєктів! Як і раніше буду за вас переживати, пишатися, радіти вашим новим успіхам і здобуткам! Наша прекрасна квітка і наша пам'ятка. Дякую вам за все. Вірю в вас безмежно. Завжди поруч!" – зазначив MONATIK.

Фото: instagram.com/monatik_official

Нагадаємо, раніше підопічні MONATIK розповідали, який гонорар отримують. Сам мультиартист зазначив, що це хороша сума.

Повʼязані теми:

Наступна публікація