Підопічні MONATIK розповіли, який гонорар отримують

Підопічні MONATIK розповіли, який гонорар отримують

Підопічні MONATIK розповіли, який гонорар отримують

Фото: L'Officiel

Сам мультиартист зазначив, що це хороша сума.

Підопічні продюсерського центру Дмитра Монатіка NINO та Lida Lee привідкрили завісу того, скільки заробляють.
У програмі "Слава+" NINO чесно зізналася, що не любить говорити на цю тему. Юна артистка зазначила, що "це неважливо":

Стосовно заробітку. Та все добре. Я не люблю говорити на цю тему. Просто це ж не найголовніше. Так, заробіток це важливо, але говорити про це і розповідати, я не люблю. Це не моє

зазначила Ніно

Своєю чергою, Lida Lee виявилася більш відкритою та поділилися, що у неї є щомісячний гонорар, на який вона живе, плюс додатковий заробіток з концертів. Скільки саме отримує Ліда, вона говорити не стала:

Це той момент, який би я певно залишила між нами, бо вважаю некоректним про це говорити

зазначила співачка
Lida Lee, NINO, MONATIK / Фото: instagram.com/monatik_official

Ліда лише зазначила, що це набагато більше ніж 100-200 доларів за кожний концерт. На уточнення ведучого, чи йдеться про суму у мінімум 1,5 тисячі доларів, Ліда відповіла: "За хороших часів, певно що так, а то й більше".
Своєю чергою Дмитро Монатік поділився, що його артисти отримують хороші гонорари і що його корпорація намагається тримати людей у тонусі і щоб вони почувалися комфортно:

Це достатньо хороші гонорари, враховуючи сьогоднішній час і стан всього, що відбувається. Це не лише сфера шоу-бізнесу, всі сфери страждають. Ми намагаємося тримати команду у тонусі. У нас заробляють цю ставку усі музиканти. Зрозуміло, що і саундпродюсери, і інженери – у них своя зарплатня. Але у всіх все залишилося, ніхто з команди не йде

зазначив продюсер

Монатік також наголосив, що він співпрацює з багатьма відомими брендами, що також допомагає його корпорації триматися в музичній сфері.
Нагадаємо, днями MONATIK пригадав, як Потап відмовив йому у продюсуванні. Також виконавець звертався за допомогою до продюсера Юрія Нікітіна.
 

Повʼязані теми:

Наступна публікація