Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує Роман

Негайної допомоги потребує Роман

Малюка рятують від раку крові.

Дворічний Роман Ротко в серпні минулого року занедужав, у дитини піднялась температура, через яку довелося звернутись до лікарів.

«Лікувалися антибіотиками і антигістамінними препаратами. Пролікувалися 6 днів на сьомий висипали , але через тиждень знову поднялась температура і ми знову в інфекційному відділення і те ж лікування що і перший раз, але цього разу помітили щось не те в аналізі крові», - пригадує мама Романа.

Подальше дослідження показало, що у дитини рак крові.

«Ми в гематологічному відділені від 1 листопада. У нашого малюка гострий лімфобласний лейкоз (група надвисокого ризику). Лікування Роми продовжується вже 9 місяців і вже майже добралися до середини лікування. Попереду ще довгих пів року лікування в стаціонарі. Це лікування тяжке і дороге. Після цих блоків Рома переніс 2 реанімації, дуже важкий сепсис… На тлі хіміотерапії діагностували вторинна ниркову недостатність. Організм сина ослаблений, і для підтримки всього організму потрібні препарати, щоб продовжувати хіміотерапію. Зупинятися не можна, вже пройдено дуже великий і важкий шлях!  Ми просимо Вас про допомогу зібрати кошти на важливі препарат, і допомогти Ромчику швидше повернутися в своє безтурботне дитинство поза лікарняними стінами», – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги :

5168757343089654

Ратко Ауріка

Залиште свій коментар

Вибір редакції