Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Літня черниця померла під час суду проти співачки Кеті Перрі

Група черниць та зірка оскаржують право власності на нерухомість.

89-річна черниця Кетрін Роуз Гольцман втратила свідомість та померла під час слухання суду щодо оскарження права власності на нерухомість зі співачкою Кеті Перрі.

Судова тяганина стосується жіночого монастиря, у якому монахині жили з 1971 до 2011 року. Черниць, яких залишилось тільки двоє, виселила з будівлі Архієпархія Лос-Анджелеса. У 2015 році Архієпархія погодилась продати нерухомість з садом, вежами та фонтанами співачці Кеті Перрі за 14,5 мільйонів доларів. А монахині, своєю чергою, швидко уклали угоду з рестораторкою та готельєром Даною Голлістер, продавши їй монастир за 15,5 мільйонів, повідомляє BuzzFeed News.

Кетрін Роуз Гольцман
Buzzfeed

Тоді Кеті Перрі разом з представниками Архієпархії пішли до суду, наголошуючи, що черниці не мали права продавати будівлю, а рестораторку звинуватили у маніпуляції літніми жінками. Суд у грудні 2017 року вирішив справу на користь співачки та вимагав у Голлістер сплатити 15 мільйонів доларів збитків, але та нашвидкуруч оголосила банкрутство.

Черниці ж продовжили оскаржувати своє право на нерухомість. Перед фатальним засіданням суду черниця Кетрін Роуз через телебачення звернулась до співачки: "Закликаю Кеті Перрі зупинитись. Це ні до чого доброго не призведе, лише постраждає багато людей".

Днями черниці випустили відео про свою війну за нерухомість:

Залиште свій коментар

Вибір редакції