Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Між учасниками "Голосу.Діти-3" спалахнула закоханість

Влада Фенічка і Юлю Радчук пов'язує не тільки дружба.

Найближчої неділі о 21:00 в "Голос.Діти-3" на телеканалі "1+1" відбудеться новий етап проекту під назвою "пісня за життя" ("нокаути").

На цьому етапі шість учасників команди кожного тренера заспівають сольні пісні, які оберуть самостійно.

По закінченню цього етапу у кожного тренера залишиться всього два учасники - фіналісти, які виступлять у прямому ефірі. Це останній етап, на якому тренери Тіна Кароль, Потап і MONATIK впливають на долю своїх підопічних. Переможця у фіналі визначать глядачі шляхом телефонного і SMS-голосування.

Конкурентами на найдраматичнішому етапі проекту "пісня за життя" стануть учасники команди MONATIK романтичний Влад Фенічко і талановита Юля Радчук. Як стало відомо днями, учасників пов'язує не тільки дружба, а й перші серйозні глибокі почуття, в які вилилося знайомство і дружба на проекті. Попри те, що Влад живе в Полтаві, а Юля - в Івано-Франківську, вони не уявляють свого життя один без одного.

"Голос. Діти" Юля Радчук
Юля Радчук

За лаштунками проекту ведуча "Голосу.Діти-3" Катя Осадча запитала у Влада, наскільки серйозні стосунки у нього з Юлею. На що найромантичніший учасник проекту відповів соромливо, але впевнено: "Так, у нас все серйозно!"

"Голос. Діти" Влад Фенічко
Влад Фенічко

"Юлю, тобі зараз заздрять всі дівчата країни!" - сказав MONATIK після того, як Влад зі сцени зізнався у своїх почуттях до Юлі.

Чи розділять юних закоханих результати етапу "пісня за життя" і хто з учасників команди Тіни Кароль, Потапа і MONATIK потрапить до фіналу, глядачі дізнаються вже найближчої неділі, 27 листопада, о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції