Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наталія Холоденко повідомила, що її обікрали

Психолог розповіла про неприємний інцидент.

Відомий український психолог Наталія Холоденко, яка нещодавно сіла на шпагат через місяць після пологів, розповіла про те, що її обікрали у власній квартирі.

Зірка зізналася, що неприємний інцидент стався, коли вона була на восьмому місяці вагітності, йдеться у "Світському житті".

"У мене була неприємна ситуація на 8 місяці вагітності.  На мій день народження домогосподарка обікрала мене. Вона це зробила дуже зухвало: ми були усі у квартирі. Зараз я кожного дня знаходжу все нове і нове, що вона винесла: починаючи з шампунів і постільної білизни, закінчуючи грошима, які вона витягла з сумок. Я ще й заплатила їй усю заробітну плату", - зізнається психолог.

Наталія також розповіла, що після такого інциденту наразі вона обходиться без допомоги нянь.

ВідеоНаталія Холоденко – психолог, якому потрібен психолог

Жінкою року в категорії "Психологія" стала Наталія Холоденко, зірковий мозкоправ. Психологиня поділилася своїми переживаннями щодо церемонії. Жінка впевнена, що вона багато вклала в саморозвиток і в психологічні здобутки України. Катерина Осадча поцікавилася, чи потребує сама Наталія психолога. "Психолог зобов’язаний ходити до психолога", – відверто ділиться Холоденко. Чи є у самої психологині такі проблеми в голові, які не під силу розв’язати навіть її психологу – дивіться в сюжеті.

Наталія Холоденко – психолог, якому потрібен психолог

"Я не могла у це повірити. Тому зараз дуже складно довіритися і пустити якусь людину у дім", - коментує зірка.

Нагадаємо, нещодавно Наталія Холоденко розповіла, про другу вагітність та про свого коханого. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції