Наталія Мосейчук вперше показала своїх батьків

Наталія Мосейчук вперше показала своїх батьків

Фото: особистий архів

Ведуча поділилася, який милий подарунок зробила близьким людям.

Ведуча "ТСН і "Право на владу" Наталія Мосейчук, яка нещодавно розповідала про освіту синів, вперше показала своїх батьків.

Мама Наталії Ганна Миколаївна була вчителькою молодших класів і так сталося, що й першою вчителькою Наталії. У дитинстві Мосейчук часто з батьками переїжджала. Та для доньки військового – Миколи Федоровича, життя на валізах не здавалося чимось дивним.

Скрізь були по п'ять років. Переїхали до Туркменістану. Там народилася я. Потім була Угорщина

пригадала ведуча
Фото: пресслужба каналу "1+1"

До першого класу Мосейчук пішла у місті Естергом в Угорщині, йдеться у програмі "Життя відомих людей".

Мама в класі мені не приділяла жодної уваги, щоб, не дай Боже, ніхто не подумав, що вона займається мною. Мама каже: "Я не знаю, як ти навчилася читати й писати"

з усмішкою згадує Наталія

Невідомі факти з життя Наталії Мосейчук: чим ведуча новин завинила перед сином

Невідомі факти з життя Наталії Мосейчук: чим ведуча новин завинила перед сином

Цікаво, що Наталія завжди мріяла бути схожою на свою маму. Тож телеведуча після школи вступила до Житомирського педагогічного інституту на факультет іноземних мов і прагнула стати вчителем.

Не так давно зірка каналу "1+1" перевезла рідних людей до Києва, тож тепер знаменита донька має змогу частіше бачитися з батьками.

Наталія Мосейчук з батьками / Фото: особистий архів

Аби мамі й татові було веселіше на новому місці у столиці, Мосейчук подарувала їм кота породи мейн-кун, якого назвали Жаном. Вибір на користь саме цієї породи ведуча зробила не просто так, оскільки ці коти відомі своєю відданістю господарям.

Наталія подарувала батькам кота / Фото: особистий архів

Нагадаємо, місяць тому Наталія Мосейчук розповіла, як познайомилася зі своїм чоловіком. Виявляється, історія їхнього роману могла початися на 10 років раніше.

Повʼязані теми:

Наступна публікація