Новий кліп Тіни Кароль став хітом українського YouTube

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новий кліп Тіни Кароль став хітом українського YouTube

Кліп Кароль зачарував українців / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Менше ніж за добу його подивилося понад 100 тисяч чоловік.

Нова відеоробота Тіни Кароль на пісню "Я все еще люблю" стала хітом українського інтернету: менш, ніж за добу на офіційному каналі співачки на платформі YouTube його переглянуло понад сто тисяч користувачів.

Практично стільки ж людей зробили репост (поділилися даними відео у себе на сторінці в соціальних мережах Facebook і "Вконтакте" Хоча нещодавно стало відомо, що перегляди роликів на соціальних сторінках YouTube не враховує.

Українські ЗМІ повідомляють, що нова робота Кароль plj,ekf неймовірну популярність завдяки своїй простоті і щирості.

"У новому кліпі Кароль не потрібно нічого грати, - пишуть кінокритики. - Текст, музика і відеоряд точно передають відчуття втрати коханого і величезної любові, яка нікуди не дівається. Відчуття, що все життя довкола, немов фільм, а ти намагаєшся повернути душу в тіло, знає кожен, хто втрачав близьких. Це відчуття порожнечі, темряви, невагомості, вицвітання передано в кліпі співачки неймовірно точно. Тіна Кароль дуже сміливо і щиро розповіла про себе, а вийшло, що про дуже багатьох" .

Нагадаємо, що Тіна Кароль стала зірковим тренером вокального шоу "Голос. Діти". Зазначимо, що прем'єра нового сезону шоу відбудеться вже в цю неділю, 1 лютого на 1+1.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація