Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окунська пожалілася на Тимошенко російському ТБ

Екс-дружина Власенка стала героїнею програми на російському телеканалі "НТВ".

Колишня дружина політика Сергія Власенка, світська левиця Наталія Окунська, яка попросила політичного притулку в Франції, стала героїнею програми на російському ТБ.

Так, Окунська розповіла, як тікала до Франції і поділилася, що її "переслідувала Тимошенко".

"Ледь не під страхом смерті мала бігти за кордон. Країна мене не захистила… Юлія Володимирівна не пробачає ніколи і нікого", - кілька разів повторювала колишня фотомодель.

Вона наголосила, що головним її ворогом був навіть не Власенко, а сама Тимошенко, яка мстилася за свого фаворита.

"Вона мала взяти його за вухо і сказати: "Чуєш ти, козел, твоя донька, ти її зробив – іди плати аліменти!" - упевнена Наталя.

Окунська розповіла, що тікала разом із дітьми з України практично без речей.

"Я схопила дітей, і мені було все одно куди. Я знайшла вікно у юриспруденції, щоб абсолютно легально вивезти дітей… Я розуміла, що я більше не повернуся. Я корінна киянка, і це було страшно, бо воно раптом стало усе чужим. Країна стала чужою, вона мене не захистила, навіть на рівні законів… Я кинула усе, мій одяг, мій посуд, все залишилося там", - розповіла світська левиця у програмі "Русские сенсации".

Наталя запевнила, що французи пішли їй назустріч в обмін на інформацію про Тимошенко. Однак що саме вона розповіла, залишилося незрозумілим.

"Я вважаю, що це винятково жіноче з боку Тимошенко, вона вирішила мені показати, що поруч з нею справжній чоловік. Вона просто не знає, що коли ми були одружені, він мені сказав, що йому треба нагору будь-якою ціною", - зазначила Наталія.

Наостанок жінка додала, що повернеться на батьківщину лише якщо припиниться війна та Тимошенко забуде про неї.

"Україні буде кінець, якщо Тимошенко прийде до влади", - впевнена Окунська.

Нагадаємо, Окунська прокоментувала рішення лишитися у Франції. Світська левиця зізналася, що не мала бажання не повертатися в Київ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції