Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков взявся за приватних охоронців зі зброєю

В Україні вогнепальну зброю у громадських місцях дозволено носити тільки працівникам силових структур.

МВС України заявляє про посилення режиму контролю за законними власниками мисливської вогнепальної зброї.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив профільний міністр Арсен Аваков.

Він зазначив, що вогнепальну зброю у громадських місцях дозволено носити тільки співробітникам державних силових структур.

"Жодна охоронна приватна структура за законами України не має права на вогнепальну зброю. Попереджаю охоронні фірми - встановлення факту поєднання ліцензованих охоронних функцій з використанням зброї приватних осіб, зареєстрованої як мисливська, - буде припинятися як незаконна дія. Такі охоронні фірми і приватні особи будуть покарані відкликанням ліцензії на охоронну діяльність для фірм; відкликанням дозволу на мисливську зброю та конфіскацією зброї у приватної особи-власника", - повідомив міністр МВС.

Крім того, Аваков додав, що на вулицях міст "не будуть тинятися особисті охоронні групи бізнесменів і політиків з вогнепальною зброєю. "Це стосується всіх: і квазі-"патріотів", і реальних патріотів, і великих бізнесменів, і олігархів, і персонально Коломойського, Пінчука, Ахметова, Єремеєва, Суркіса, Григоришина та інших. Хочете мати охорону вашого бізнесу з вогнепальною зброєю? Жорстко за законом - залучайте міліцейську Державну службу охорони. Інше - буде припинено", - додав Арсен Аваков.

Також глава МВС дав усім охоронним компаніям 24 години для "звільнення від подвійних-потрійних трактувань - привести свою діяльність до бездоганної канви відповідно до букви закону. Посилання на тривожний воєнний час буде не виправдовувати порушення, а обтяжувати їх".

Нагадаємо, Україна потрапила до десятки найбільших експортерів зброї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції