Помер український актор-гігант Ігор Вовковинський

Помер український актор-гігант Ігор Вовковинський

Помер український актор-гігант Ігор Вовковинський

Ігор Вовковинський / Фото: igor2tall

Чоловіка не стало на 38-му році життя.

Найвища людина у світі, а також американський актор українського походження Ігор Вовковинський помер через хворобу серця.

Його мама Світлана Вовковинська на своїй сторінці у Facebook повідомила, що артиста не стало в одній із лікарень США.

"Ігор помер 20 серпня о 22:17 у лікарні від хвороби серця. Я і його старший брат Олег були з ним до кінця. Його остання вечеря була: шматок Київського торта і фанта. За кілька годин до смерті його відвідали дружина брата Алла і дітки. Ігор був радий їх бачити, і хоча говорити йому було важко, пробував пожартувати над своїм племінником Андрієм, який вивчив українську мову за місяць в Україні", – написала Світлана.

Ігор Вовковинський разом з мамою / Фото: igor2tall

Зазначимо, що Ігор Вовковинський родом із Вінницької області, але у віці семи років він разом з сім'єю переїхав до США, щоб зробити операцію з видалення пухлини, яка тиснула на гіпофіз і випускала в організм підвищену кількість гормону росту.

Також 2010 року він був визнаний найвищим жителем США – 234,5 сантиметрів, а пізніше його занесли до Книги рекордів Гіннеса.

Нагадаємо, нещодавно також помер відомий японський актор та майстер єдиноборств Сонні Чіба. Зірки кінострічок "Вуличний боєць" і "Убити Білла" не стало на 82 році життя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація