Ештон Катчер зіграє молодого Стіва Джобса

Дата публікації
Перегляди
1545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ештон Катчер зіграє молодого Стіва Джобса

Катчер зіграє Джобса-хіппі / Фото: КиноПоиск.ru

Практично відразу після смерті Джобса студія Sony придбала права на його біографію.

Роль одного із засновників компанії Apple в незалежному біографічному фільмі "Джобс" відійшла Ештону Катчеру. У режисерському кріслі буде постановник політичної комедії "На тверезу голову" Джошуа Майкл Штерн.

Фільм Штерна зосередиться на аспекті перетворення Стіва Джобса з норовливого хіпі в співзасновника однієї з найбільш прогресивних компаній в світі.

Практично відразу після смерті Джобса студія Sony придбала права на його біографію. Книга, написана Уолтером Айзексон, моментально стала бестселером, а сценарій по ній запропонували написати Аарону Соркіну, лауреату премії "Оскар" за кращий адаптований сценарій ("Соціальна мережа").

Графік Катчера вільний, оскільки серіал "2,5 людини", в якому він замінив Чарлі Шина, зараз знаходиться на перерві між сезонами. Актор добре відомий своїми комедійними ролями, але іноді з'являється у драматичних ролях, як, наприклад, в "Ефект метелика".

Відзначимо також, що Ештон дійсно схожий на молодого Джобса. В останній раз Катчер з'являвся на великому екрані в романтичній комедії " Старий "Новий рік".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація