Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син Тіни Кароль дав своє перше інтерв'ю

Хлопчик розповів про те, як йому живеться в Англії.

Українська співачка Тіна Кароль, яка заспівала разом з Dan Balan, вперше дала інтерв'ю разом із сином Веніаміном.

Зіркова мама разом із хлопчиком завітала до студії "Сніданку з 1+1". Для 10-річного Вені це стало перше публічне інтерв'ю. Як відомо, Веніамін мешкає у Великій Британії, однак зараз у нього канікули і він приїхав до Києва до мами.

Ведучим "Сніданку" Веня розповів, що навчається не у самому Лондоні, а неподалік, у місті Дербі. Син Тіни поділився, що навчатися йому неважко, та й підтримку мами він завжди відчуває. Тіна та Веніамін спілкуються за допомогою Viber впродовж дня.

Відео Веніамін Огір розповів про навчання у Лондоні та стосунки з зірковою мамою

У гостях Сніданку з 1+1 син Тіни Кароль Веніамін Огір. Це перше інтерв'ю хлопчика. Ми розпитали Веню про навчання у Лондоні, улюблені заняття та стосунки з мамою.   

Веніамін Огір розповів про навчання у Лондоні та стосунки з зірковою мамою

Хлопчик поділився, що мама не завжди бере його з собою на роботу, тож іноді він лишається вдома, де чекає на неї. Разом з тим Кароль розповіла, що нещодавно їздила до онколікарні у Львові, куди взяла разом з собою сина.

"Це реалії життя. Якщо діти з дитинства допомагають суспільству, не тільки бабцю перевести через дорогу. Вони знають, з чого складається світ. Ми швидше станемо самодостатньою нацією, яка одна одну підтримує з дитинства. Сьогодні діти набагато доросліші, я не згідна з тим, що треба закривати реальне життя від них", - прокоментувала артистка.

Відео Тіна Кароль: чому важливо залучати дітей у соціальні проекти

У гостях Сніданку з 1+1 Тіна Кароль з сином Веніаміном. Напередодні вони разом поїхали у Львів, щоб передати допомогу онколікарні від свого фонду «Полюс тяжіння». У студії Тіна розповіла, чому важливо залучати дітей у соціальні проекти.

Тіна Кароль: чому важливо залучати дітей у соціальні проекти

Своєю чергою Веніамін поділився емоціями після поїздки.

"Це дуже сумно, що діти не виходять, не грають, як інші. Так само і в Англії, люди отримують зарплату і дають допомогу для таких самих дітей", - сказав хлопчик.

Нагадаємо, що днями зваблива Тіна Кароль у шовковій легкій сукні представила нову пісню-маніфест.

Залиште свій коментар

Вибір редакції