Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син Тіни Кароль стане священнослужителем

Хлопчик готується стати паламарем.

Син Тіни Кароль, шестирічний Веніамін, який знявся з мамою у зворушливій фотосесії, буде священнослужителем.

Веня долучений до церкви: хлопчик ходить з мамою на службу до Іллінської церкви в Києві на Подолі, смиренно поводиться в храмі і навчається в церковній недільній школі, повідомляють Вести.

Щодо вибору школи співачка радилася зі своїм духовним наставником з Києво-Печерської Лаври отцем Варлаамом:

"Вона сама захотіла віддати Веніаміна в недільну школу, і просто запитала мене в яку. У нас в Лаврі тільки вчать церковному співу, але школи немає. Але є при Іллінській церкві, куди я і рекомендував піти", - прокоментував вибір Тіни святий отець.

Отець Віталій, настоятель Іллінки розповів, що часто артистка сама привозить сина Веню на заняття в недільній школі, і тільки зрідка це робить няня - коли Тіна у від'їзді.

Клас Веніаміна вивчає Біблію, церковнослов'янську мову, основи православ'я і церковного співу.

Також хлопці займаються творчістю: створюють Петриківський розпис, роблять театральні постановки, в тому числі - лялькові вистави. В кінці кожного семестру всі учні ходять на прощу: їздять монастирями, відвідують печери в Лаврі, прикладаються до святинь.

Тина Кароль с сыном
instagram.com/kottova
Син Кароль стане паламарем

Син Кароль ходить до недільної школи півроку, і за цей час зумів багато чого навчитися.

"Веніамін вже готовий до місії паламаря, і зовсім скоро буде допомагати священику під час служби. Наприклад, якщо потрібно буде подати кадило, або вийти зі свічками під час малого або великого ходу", - розповідає отець Віталій.

Поки що маленького Веню допускали лише до вівтаря, де він брав участь у спільній молитві.

Вдячна мама Тіна Кароль всіляко допомагає приходу, де навчається її син.

"Іноді допомагає в плані озвучення служби: коли потрібно зробити богослужіння добре чутним і доступним. З її допомогою вся Контрактова площа може слухати недільне богослужіння", - кажуть служителі Свято-Іллінської церкви.

Зазначимо, що Кароль є єдиною співачкою в Україні, яка нагороджена Найвищим Церковним Орденом Великомучениці Катерини Першого Ступеня за особистим розпорядженням Патріарха Всієї України Володимира ще в 2008-му році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції