Актора Ніколаса Кейджа заарештували за п'яний дебош

Актора Ніколаса Кейджа заарештували за п'яний дебош

Ніколас Кейдж / Фото: Daily Mail

Кейдж був заарештований після того, як, будучи в стані алкогольного сп'яніння, влаштував сварку з дружиною на вулиці. Він бив машини і кричав поліції, що може робити все, що хоче.

Відомий голлівудський актор Ніколас Кейдж затриманий в Новому Орлеані за порушення громадського порядку. Як повідомляється, Кейдж був заарештований після того, як, будучи в стані сильного алкогольного сп'яніння, влаштував гучну сварку з дружиною просто на вулиці.

Кейдж з дружиною поверталися з ресторану і акторові здалося, що вони вже дійшли до будинку. Дружина актора Еліс Кім заперечила йому, але той спробував затягнути її в будинок силою. Проте, зрозумівши свою помилку, Кейдж вийшов з себе, почавши бити припарковані поблизу машини.

Охоронці, які прибули до місця події, наказали подружній парі негайно припинити шуміти, проте актор почав кричати на них, заявляючи, що "може робити що хоче і де хоче".

Поліція вимушена була затримати Кейджа і пред'явила йому звинувачення в "сімейному насильстві, порушенні громадського порядку і перебування у громадському місці в стані сп'яніння".

Дружина актора Еліс Кім наполягає на тому, що не має претензій до нього і ніякого фізичного насильства по відношенню до неї не було. Вона внесла за чоловіка заставу в 10 тисяч доларів.

Незважаючи на те, що Кейдж є одним з самих високооплачуваних акторів Голлівуду, останні кілька років його переслідують фінансові проблеми. Зокрема, у 2009 році щоб розрахуватися з рахунками Кейдж вимушений був розпродавати власну нерухомість.

Читайте також:

Колишній фінансист Кейджа подав на актора до суду

Ніколас Кейдж продав черговий будинок через борги

На зйомках фільму з Кейджем знову трапилась аварія: постраждало 9 осіб

Повʼязані теми:

Наступна публікація