Колишній фінансист Кейджа подав на актора до суду

Керуючий фінансами Кейджа подав на актора зустрічний позов. Левін просить виплатити йому 129 тисяч доларів за роботу, яку він виконав для Кейджа після свого звільнення в 2008 році.

Колишній керуючий фінансами голлівудського актора Ніколаса Кейджа Семюел Левін висунув знаменитості зустрічний позов.

У середині жовтня 2009 року стало відомо, що Кейдж звинуватив Левіна в недбалості й шахрайстві і вимагав з нього 20 мільйонів доларів. Керуючий нібито не платив податки в термін, вкладав гроші у ризиковані операції і не попереджав актора про його нестійке фінансове становище.

Однак в зустрічному позові Левін стверджує, що намагався попередити Кейджа про надмірні витрати, а також відмовляв його від купівлі замків в Англії та Баварії і від інших дорогих вкладень.

Керуючий вимагає визнати, що він діяв належним чином і не брав зайву плату за свої послуги. Крім того, Левін просить виплатити йому 129 тисяч доларів за роботу, яку він виконав для Кейджа після свого звільнення в 2008 році.

Адвокат Кейджа, коментуючи позов Левіна, зауважив, що його вимоги "безглузді". За словами Марті Сінгера, керуючому виплатили майже 1,3 мільйона доларів за останні півтора року, а розголошувати інформацію про угоди свого наймача він не мав жодного права.

Левін працює фінансовим керуючим у Каліфорнії вже протягом 25 років, та інформації про стягнення на його адресу у відкритих джерелах немає.

Читайте також:

Помер батько Ніколаса Кейджа

Ніколас Кейдж продав черговий будинок через борги

Ніколас Кейдж заборгував банку 2 мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: