Даша Астаф'єва лякала голим задом міліціонерів у центрі Києва (відео)

Даша Астаф'єва і Юлія Кавтарадзе з групи NikitA роздяглися у центрі Києва - на очах у перехожих і за спиною у правоохоронців.

Даша Астаф'єва
Українські співачки Даша Астаф'єва і Юлія Кавтарадзе з групи NikitA вирішили розігріти себе і публіку перед концертом, а саме – оголитися на вулиці.

Для такого епатажу співачки обрали вулиці Києва. Варто відзначити, що дівчата вирішили похуліганити на очах у перехожих і за спиною у правоохоронців.

Примітно, що тепер за такий відвертий вчинок співачок можуть притягнути до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, що Даша Астаф'єва любить роздягатися і робить це уже давно. Так, в Інтернеті днями з'явилися старі, але раніше не опубліковані фотографії Даші Астаф'євої.

А два роки тому дует NikitA шокував відвідувачів одеської лакшері-гелереї під назвою "Сади перемоги". Випадкові перехожі, що прийшли того вечора, побачили солісток групи "NIKITA" Дашу Астаф'єву і Юлю Кавтарадзе абсолютно голими, при цьому вони спокійно ходили по супермаркету.

Річ у тому, що дівчата знімали кліп на пісню "Веревки" з нового альбому "Машина". Супермаркет "Космос", в якому проходила значна частина знімального процесу, навіть не закривали на час зйомок, а спеціально залишили відкритим, щоб зняти реакцію людей.

Звичайно, зйомки відбувались вночі, щоб серед глядачів не було дітей. Даша і Юля розкуто ходили між торговельними рядами і самими відвідувачами, тим самим приводячи їх в шоковий стан.

Читайте також:

Гола Астаф'єва з подругою окупували одеський супермаркет

Астаф'єва з подругою показали стриптиз

Даша Астаф'єва показала сексуальний голод

Повʼязані теми:

Наступна публікація