Даша Астаф'єва показала сексуальний голод

Учасниці гурту "NikitA" Даша Астаф'єва та Юля Кавтарадзе зняли відокліп на пісню "Искусаю", у якому пристрасно поїдали м'ясо.

Нового відео від групи "NikitA" шанувальники чекали вже давно. Багато сперечалися, яким же буде наступний кліп сексуальних богинь Даші Астаф'євої та Юлі Кавтарадзе, адже, за словами скептиків, після гучних відеоробіт "Машина", "Веревки" здивувати глядачів дівчатам буде складно. Але визнані секс-символи України, США і Росії не припиняють епатувати публіку і їхній новий кліп на пісню "Искусаю" буде справжньою еротичною бомбою. Даша Астаф'єва та Юля Кавтарадзе пообіцяли, що в новому кліпі покажуть глядачам свій сексуальний апетит.

Що примітно, дата зйомки кліпу збіглася з датою закінчення контракту Даші Астаф'євої з "Playboy", за яким співачка не могла публічно оголюватися. Залишається тільки здогадуватися, чи оголиться у своїй новій відеороботі улюблениця Х'ю Хефнера, якщо її не обмежують контрактів?

Сама ж Даша так прокоментувала закінчення терміну контракту: "Я готова оголитися, але тільки за кілька мільйонів, всі гроші я віддам на благодійність".

Спеціально для зйомки кліпу групи "NikitA" було побудовано складну декорацію і привезено найвишуканіших продуктів на 30 000, а також запрошено найдорожчого кухаря країни.

Співачки пристрасно поїдали екзотичні страви, пробуджуючи усі чуттєві рецептори глядачів, а те, що не подобалося, недбало викидали на підлогу.

Під час зйомок кліпу можна було спостерігати як солістки "NikitA" сексуально
поглинають абсолютно неїстівні предмети: діаманти і грошові банкноти.

Читайте також:

Гола Астаф'єва з подругою окупували одеський супермаркет

Гурт Nikita влаштував фурор в Росії

Астаф'єва з подругою показали стриптиз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: