Емі Вайнхаус визнали психічно ненормальною

Дата публікації
Перегляди
2255
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Емі Вайнхаус визнали психічно ненормальною

Співачка до кінця життя так і не змогла впоратися зі своїми шкідливими звичками / Фото: Архів

Виявляється, що співачка страждала однієї з форм так званого розладу особистості.  

Відповідно до інформації, що з'явилася недавно, популярна британська соул-співачка, що раптово померла влітку цього року у віці 27 років, страждала однією з форм так званого розладу особистості.

За даними джерел, дане захворювання вивчене мало, однак серед його симптомів медики виділяють, зокрема, різкі перепади настрою й емоційну нестійкість, приступи почуття провини, пекучого сорому, порожнечі, які можуть перемінятися гнівом і люттю.

У число наслідків, до яких може привести дане захворювання, входять залежність від алкоголю й наркотиків. Все це й спостерігалося у покійної виконавиці, яка, незважаючи на всі старання, ніяк не могла впоратися зі своїми шкідливими звичками.

Між тим, розлад офіційно ніколи не був діагностований у дівчини, але тільки тому, що вона сама була проти подібних діагнозів і категорично не хотіла вірити в те, що в неї не все в порядку з нервовою системою.

Звичайно, зараз уже важко що-небудь довести, і навряд чи можна назвати дивним те, що смерть зірки дотепер обростає новими слухами й плітками. Відповідно до раніше обнародуваної інформації, дівчина померла від занадто великої дози алкоголю в сполученні із сильнодіючими наркотичними речовинами. Проте, батько співачки, 61-літній Мітч Уайнхаус, продовжує стверджувати, що його дочка під кінець життя майже змогла відмовитися від своїх пагубних звичок і померла як героїня.

Читайте також:

Експертиза показала, що Емі Уайнхаус померла не від наркотиків

Названа офіційна причина смерті Емі Вайнхаус

Емі Вайнхаус увічнили топлес

В Лондоні поховали Емі Вайнхаус

В Лондоні поховали Емі Вайнхаус
Наступна публікація