Гурт "ВІА Гра" розпадеться восени

Ходять чутки, що сексапільне тріо "ВІА Гра" розпадеться уже незабаром, восени цього року.

Одна з найпопулярніших дівочих груп "ВІА Гра" на межі розпаду. Чутки про це з'явилися в ЗМІ, хоча ніяких офіційних підтверджень не надходило ні з боку продюсерів, ні з боку учасниць колективу. Кажуть, що останній концерт група дасть вже восени, а після цього вже буде розпущена.

Солістки колективу, власне, і не приховують, що у "ВІА Гри" є проблеми. Так, Надія Мейхер-Грановська, відповідаючи на запитання журналістів, згадала, що інтерес публіки до групи знизився, а що буде далі - покаже час. Ймовірно, вважає вона, ВІА Гра просто вийшла з моди, а може бути, комусь не догодила.

До речі, дівчата вже зараз зайняті якимись своїми проектами. Надія Грановська - телеведуча, Альбіна Джанабаєва, за чутками, вже займається сольною творчістю, Єва Бушміна, ймовірно, незабаром запише спільний дует з Настею Каменських.

Не виключено, що чутки про розпуск групи спровокував відхід одного з її продюсерів - Дмитра Костюка.

До речі, якось Костянтин Меладзе так сказав про можливе припинення діяльності знаменитого колективу:

"Всі проекти колись починаються і закінчуються. Знаю, що більшість продюсерів вичавлюють з них всі соки. Буває, що змінився склад, немає колишньої актуальності, а їм шкода розлучитися з брендом і тими засобами, які проект колись приносив. Але у випадку з ВІА Грою все не так. Коли проект відімре, він буде закритий".

Читайте також:

Джанабаєва з "ВІА Гри" закликає позбутись силікону

Валерій Меладзе перестав приховувати стосунки із "ВІА Грою" Джанабаєвою

"ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва заспівала із позашлюбним сином Меладзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: