ВІА Гра знялася у будуарній фотосесії

Альбіна Джанабаєва, Єва Бушміна і Надія Мейхер знялись у фотосесії та розповіли про історії із життя, які їх вразили.

Учасниці гурту "ВІА Гра" знялися в грайливій фотосесії і розповіли історії, які закінчуються словами "так я дізналася, що".

Альбіна розповіла про свого друга, з яким вони познайомилися в часи її студентства, а потім втратили зв'язок на п'ять років і відновили його зовсім випадково:

"Було таке відчуття, що між нами не було тих п'яти років розлуки. Несподівано для себе ми з'ясували, що за ці роки наші долі складалися за схожими сценаріями: у обох з'явилися сім'ї, народилися сини, причому з різницею у два місяці, і ще багато якихось дивних збігів. З тих пір ми постійно на зв'язку. Він допомагає мені порадами... Я дуже люблю згадувати нашу з ним історію... Так я дізналася, що дружба між чоловіком і жінкою існує".

Історія Єви - про скромного глядача, який зумів її вразити: на одному з приватних концертів він несподівано піднявся на сцену:

"Ми стоїмо з дівчатками ошелешені. Адже охорона біля сцени, вони під час виступу нікого не пропускають. Та й не кожен зважиться вийти перед публікою квіти подарувати, взяти автограф. А тут ніхто навіть припустити не міг, що цей тихоня подолає своє горе і зробить такий вчинок. Він просто вибрав мету, підійшов, поцілував і спустився назад до зали... Так я дізналася, що кожен чоловік може бути сміливим".

Надя згадала романтичну історію про італійську пару, яка посварилася, але потім хлопець прийшов до дівчини з квітами та повітряними кульками та, стоячи під її вікном, почав освідчуватися їй у коханні:

"З нескінченного потоку італійських слів я розбираю лише незліченні ti amo, bellezza і perdonami. Серце дівчини відтає, і вона робить хлопцю знак: піднімайся, мовляв. Не знаю, чи склалося у них далі... У той день я дізналася, що в серці кожного чоловіка живе романтик".

Читайте також:

Джанабаєва з "ВІА Гри" закликає позбутись силікону

Валерій Меладзе перестав приховувати стосунки із "ВІА Грою" Джанабаєвою

"ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва заспівала із позашлюбним сином Меладзе


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: