На Аллу Пугачову впала стеля

На Аллу Пугачову впала стеля

Алла Пугачова та Максим Галкін / Фото: dni.ru

У Юрмалі із Примадонною трапився курйоз. У номері готелю, в якому вона поселилась, впав шматок стелі.

Незадовго до початку музичного конкурсу "Нова хвиля", який традиційно проходить щороку в Юрмалі, з Примадонною російського шоу-бізнесу сталася надзвичайна пригода. На Аллу Пугачову обвалилася стеля в одному з найдорожчих номерів-люкс розкішного готелю.

Співачка разом зі своїм цивільним чоловіком Максимом Галкіним розмістилася в улюбленому номері шикарного готелю. Алла Борисівна погано відчувала себе через спеку і вирішила скасувати прогулянку узбережжям і похід по магазинах, щоб трохи відпочити. У цей час Максим Галкін вирішував робочі питання в Юрмалі. Увечері співачка затишно розташувалася в зручному кріслі з книжкою. Хто б міг подумати, що в номері вартістю у три тисячі доларів за добу могло статися НП.

Абсолютно несподівано пролунав страшний гуркіт і в кількох сантиметрах від співачки обрушилася величезна частина стелі. Величезний шматок бетону виявився прямо під ногами Примадонни.

"Коли нам зателефонувала Алла Борисівна, ми дуже злякалися, бо всі думали, що вона зараз влаштує нам страшний скандал, на що має повне право! Адже стеля могла впасти їй прямо на голову", - поділився з журналістами сантехнік, якому були доручені ремонтні роботи в номері.

"Проте коли я зайшов в кімнату, Примадонна дзвінко реготала, показуючи на шматок стелі, який обрушився. Ми принесли їй свої вибачення і все відремонтували. А вона спокійно чекала закінчення робіт у спальні. Зізнатися, ми не чекали від такої зірки повного холоднокровності", - розповів він.

Читайте також:

Алла Пугачова перенесла операцію на серці

Аллу Пугачову екстрено доставили до лікарні

Пугачова помирилась із Кіркоровим на "Лускунчику"

Повʼязані теми:

Наступна публікація