Топ-5 найбільш незвичайних викрадень речей із готелів

Топ-5 найбільш незвичайних викрадень речей із готелів

Готель. Ілюстрація

Окрім рушників, халатів, попільничок, мила, шампунів та інших дрібниць, з готелів іноді виносять і зовсім незвичні предмети.

Іноді з готелів викрадають зовсім незвичні предмети. Звичано, частіше мешканці, що виїжджають, забирають із собою рушники, халати, мило та інші дрібнички.

Одне з найбільш незвичайних зникнень сталося 20 серпня 2005 року з готелю Victoria-Jungfrau Grand Hotel and Spa: пропав камінь вагою близько 83,5 кілограма. Злочинцям не завадили ні значна маса каменю, ні ланцюг, яким він був міцно прив'язаний. Раніше цей даремний з вигляду предмет був використаний на швейцарських спортивних іграх Unspunnenfest, під час яких місцеві здоровані змагаються в умінні підвести і якнайдалі відкинути камінь. До сьогоднішнього дня ніхто не може зрозуміти, по-перше, як грабіжникам вдалося залишитися непоміченими при скоєнні крадіжки настільки габаритних розмірів, і, по-друге, власне, для яких цілей злодіям знадобився спортивний реквізит вагою близько центнера. Навряд чи за нього можна виручити велику суму на чорному ринку.

Інша, не менш захоплююча історія на тему чудесних зникнень з готелю стосується конференц-залу La Pendule (той самий швейцарський готель), який отримав свою назву на ім'я найкрасивішого годинника з маятником, що висів там довгий час. Загальна вага годинника становила 50 кілограмів, висота - 50 сантиметрів. Ніхто досі не може зрозуміти, як їх можна було винести із зали непомітно, оскільки такий важкий предмет не під силу підняти одній людині. Годинник, на жаль, так і не було знайдено.

З іншого фешенебельного готелю "Карлайл" у Нью-Йорку пропала картина Фернана Леже "Композиція з механічними елементами" вартістю 350 тисяч доларів. На здійснення свого задуму злочинцеві знадобилося всього кілька хвилин. Камери спостереження зняли викрадача, однак користі від цих записів мало: грабіжник абсолютно непізнаваний. Ось викрадач заходить в готель на Медісон-авеню, а ось він виходить з сумкою, якої не було видно, коли він входив. Сідає в машину і їде.

Власник ще одного готелю поскаржився на те, що в нього поцупили середньовічний меч, що прикрашав стіну номера люкс.

А ще в одному готелі мешканці, що з'їжджали, не погребували навіть сидінням для унітаза.

Проте найчастіше з готелів крадуть рушники. На розкрадання рушників поскаржилися 32% з приблизно тисячі опитаних власників готелів. Крім того, готелі постійно недораховуються халатів і попільничок. А ще пожильці, з'їжджаючи з номера, намагаються прихопити з собою казенні пульти дистанційного керування від телевізорів і, як не дивно, побільше туалетного паперу

Нагадаємо, величезний нацистський курорт на балтійському узбережжі Німеччини в місті Прора на острові Рюген після десятиліть забуття перетворять на один з найбільших молодіжних готелів країни.

Читайте також:

У Парижі відкрився перший у світі хай-тек готель

Через пожежу в готелі Hilton в центрі Лондона евакуювали 1,5 тисячі людей

Серед найбільш незвичайних житлових об'єктів названі церкви та маяки

У Гонконзі відкрився найвищий готель у світі

Повʼязані теми:

Наступна публікація