Німецький солдат знайшов мільйон євро і відніс до поліції

Німецький солдат знайшов мільйон євро і відніс до поліції

євро

Німецький військовослужбовець відніс до поліції сейфи із сумою, більшою 1 млн євро, через два дні після того, як знайшов їх.

Німецький солдат знайшов загублені інкасаторами сейфи з більш ніж мільйоном євро та відніс їх до поліції. Сейфи зникли в понеділок, 4 липня, при виїзді з автомагістралі поблизу баварського міста Бад-Кіссінген. Солдат, котрий їхав тією ж дорогою, знайшов і забрав їх, але повернув лише за кілька днів.

Старший прокурор регіону Райнер Фогт повідомив, що сейфи випали з вантажної машини, яка перевозила гроші. Втім, незрозуміло, чому і з якими намірами військовослужбовець два дні тримав у себе сейфи з грошима, перш ніж здати їх поліції.

У зв'язку з цим поліція вирішує, чи треба пред'явити солдату обвинувачення у скоєнні кримінального злочину.

Свідки події повідомили, що бачили, як сейфи випали з вантажної автомашини, у якої самі собою розчинилися двері. Один із свідків додав, що на місці пригоди зупинилася військова автомашина, і людина, що сиділа в ній, щось завантажила в машину. Як заявляє поліція, саме це повідомлення і направило слідство по "військовому сліду".

Нагадаємо, це не перший випадок повернення втрачених значних сум грошей їх власникам. в жовтні 2010 року житель Тайваню Хо Хсин знайшов сумки з 235 тисячами доларів на дорозі в центрі міста Тайбей і вирішив повернути їх, оскільки "гроші були не його". Чоловік з знахідкою пішов до поліції. За законами країни третину суми він отримав як винагороду.

У вересні 2010 року менеджер магазина в Дубаї (ОАЕ), українка Вікторія Маляренко, повернула покупцеві забутий ним пакет, в якому знаходилася більш як чверть мільйона доларів.

Читайте також:

У Києві пограбували банкомат на півмільйона гривень

Коштовності на 25 млн доларів знайшли у стічній канаві в Парижі

У Дубаї українка повернула покупцеві забутий пакет із 270 тисячами доларів

Житель Тайваню знайшов і повернув 235 тисяч доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація