Житель Тайваню знайшов і повернув 235 тисяч доларів

Житель Тайбея Хо Хсин знайшов на вулиці 235 тисяч доларів США і приніс знахідку в поліцію. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Гроші
Veer
Житель Тайваню знайшов і повернув 235 тисяч доларів
Житель Тайваню Хо Хсин знайшов сумки з 235 тисячами доларів на дорозі в центрі міста і вирішив повернути їх, оскільки "гроші були не його". Чоловік з знахідкою пішов до поліції.

"Я побачив три пластикові пакети на дорозі і перетягнув їх на узбіччя", - сказав Хо Хсин.

За тайваньськими законами, чесний чоловік має право на винагороду: він може отримати третину від поверненої ним суми.

В даний час проводиться розслідування причин події. Представник служби безпеки, що перевозила гроші, повідомив, що в автомобілі був несправний дверний замок. Можливо тому гроші і випали з інкасаторської машини. Слідству доведеться з'ясувати, чому не спрацювала система сигналізації, яка повинна була оповістити про недолік.

Нагадаємо, що нещодавно Менеджер магазина в Дубаї (ОАЕ), українка Вікторія Маляренко, повернула покупцеві забутий ним пакет, в якому знаходилася більш як чверть мільйона доларів. Вікторія розшукала бізнесмена за квитанцією банку, яка була у пакеті. Виявилось, що забудькуватий індійський бізнесмен абсолютно забув про втрачені гроші і пригадав тільки коли менеджер йому їх повернула.

Читайте також:

Пасажирові повернули забуті в аеропорту 10 кг золота

У Дубаї українка повернула покупцеві забутий пакет із 270 тисячами доларів

Суд повернув офіціянтам чайові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: