Олександр Баширов влаштував п'яний дебош на вечірці

Російський актор Олександр Баширов на "Кінотаврі" напився так, що охоронці віднесли його в готель.

 54-річний актор Олександр Баширов влаштував п'яний дебош на одній з вечірок фестивалю "Кінотавр", який проходить в ці дні в Сочі. Чи то здощ так зіпсував настрій знаменитого пітерського артиста, чи то тугу навели роздуми про майбутнє російської кінематографа, але до вечора, коли Баширов вирішив вийти в світ, він ледве стояв на ногах.

Приїхавши в готель "Перлина", актор відразу ж попрямував до ресторану на пляжі - святкувати зустріч із друзями. Крижану горілку закушували солоними огірками і окрошкою на квасі.

До вечірці Баширов і сам виявився "на квасі": співробітники охоронних підприємств, покликані охороняти порядок на фестивалі, не відразу пропустили знаменитість до намету, мабуть, побоюючись, що він буде буянити - охорона добре пам'ятає витівки зірки "Вантажу 200" у минулі роки. Наприклад, у 2007 році він "під градусом" прямо на прем'єрі побився з Михайлом Єфремовим, що знаходився в тому ж стані.

Побоювалися охоронці не дарма: потрапивши на вечірку, Олександр у лічені хвилини вжив стільки "добавки", що артиста довелося виносити на руках. По дорозі до виходу титулований актор, стискаючи в руках сигарету, запевняв, що він відмінно почувається і дійде до готельного номера сам. У цьому Баширов погарячкував - до ліжка він дістався з куди більшим комфортом: на руках одного з охоронців.

Читайте також:

Жанна Фріске влаштувала ніч танців

Жанну Фріске не хотіли пускати на відкриття "Кінотавру"

У Сочі відкрився кінофестиваль "Кінотавр"

Повʼязані теми:

Наступна публікація