Жанна Фріске влаштувала ніч танців

Російська співачка Жанна Фріске після дня, проведеного у спа-салоні, вночі влаштувала танці на вечірці.

Чарівна Жанна Фріске, яку називають головною прикрасою "Кінотавра", влаштувала на фестивалі спекотні танці. За вечір красива і одинока співачка поміняла ні багато ні мало чотирьох партнерів.

37-річна Жанна, яка звикла стежити за собою весь день провела в елітному спа-центрі, що знаходиться на відведеній на морі платформі: "в ніч" знаменитість пішла при повному параді.

"Жанні було проведено ряд поцедур з очищення шкіри, а також дренаж тіла", - розповіли в сочинському косметичному салоні.

Після цього вона з друзями пішла в лазню, де пробула трохи більше години. 
 Пробувши на платформі близько трьох годин, Фріске вийшла на променад і в компанії найближчих друзів пройшлася набережною, щоб повечеряти в ресторані на березі моря.

"Було очевидно, що Жанна кудись поспішає, - пояснили в ресторані. - Вона не пробула у нас і сорока хвилин".

Причини подібного поспіху стали очевидні через пару годин, коли популярна артистка з'явилася на майданчику перед головною сценою "Кінотавра", змінивши звичайні джинсові шорти на сукню кольору фуксії з глибоким вирізом. Але це анітрохи не збентежило Жанну.

Французький джаз настільки припав до душі артистці, що вона без проблем приймала запрошення кожного, хто хотів стати її танцювальним партнером.

Читайте також:

За Жанною Фріске на пляжі підглядав Жан Рено

У Жанни Фріске з'явилась конкурентка

Український режисер роздягнув Жанну Фріске

Жанна Фріске влаштувала ніч танців

Жанна Фріске влаштувала ніч танців

Повʼязані теми:

Наступна публікація