Ізраїль оприлюднив архіви відео з НЛО

Дата публікації
Перегляди
6943
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ізраїль оприлюднив архіви відео з НЛО

Ізраїль оприлюднив архіви відео з НЛО

Державний архів Ізраїлю опублікував напередодні відеозапис, на якій записано непізнаний літаючий об'єкт.

Державний архів Ізраїлю опублікував напередодні відеозапис, на якій записано непізнаний літаючий об'єкт. При цьому жодних подробиць щодо цієї зйомки, ні конкретної дати, коли вона була зроблена, не повідомляється.

На думку ЗМІ, в даному випадку мова може йти про перший відеодоказ появи НЛО в небі над Ізраїлем.

Останнім часом уфологи зібрали вже достатню кількість подібних свідчень існування "літаючих тарілок" і інопланетян. Зокрема, в січні минулого року до редакції NEWSru Israel потрапило відео, зроблене у промисловій зоні Кфар-Саби. На ньому чітко видно якийсь загадковий літаючий об'єкт, який нагадував за формою кісточку абрикоса.

За тиждень до цих зйомок від жителів Кфар-Саби приходила інформація про те, що часом вони бачать в нічному небі об'єкти невідомого походження, які світяться.

Нагадаємо, що в лютому цього року Великобританія розсекретила матеріали про випадки появи НЛО, у тому числі письмові свідчення очевидців, малюнки та звіти про парламентські обговорення. Якщо судити за цими даними, то з 1994 по 2000 роки в небі над Британією з'являлися тисячі "літаючих тарілок".

Серед документів був, зокрема, звіт про НЛО над стадіоном футбольного клубу "Челсі" і про те, що якийсь об'єкт кружляв над будинком колишнього міністра внутрішніх справ Великобританії Майкла Говарда в графстві Кент. Цей "великий голосний об'єкт" в 1997 році бачили шість осіб. У свідків виникли підозри, що "прибульці" цікавилися політиком.

Однак в міноборони офіційно повідомили, що жодних доказів несанкціонованого вторгнення в британський повітряний простір у вказаний день встановлено не було.

Нагадаємо, у жовтні 2009 року в Україні оприлюднили та розмістили в інтернеті загальнонаціональний архів свідоцтв про НЛО. Серед "секретних матеріалів" – близько 500 свідчень очевидців, які бачили непізнані літаючі об'єкти над територією України починаючи з 17 сторіччя.

Читайте також:

Вчені: іншопланетяни хочуть захопити Землю

Кожен п'ятий у світі вірить, що інопланетяни живуть на Землі

Російський вчений знайшов "останки інопланетян" на місці падіння Тунгуського метеориту

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6943
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація