Стала відома дата прем'єри нового скетч-шоу "Знай наших"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У проекті взяв участь Володимир Горянський та інші вітчизняні зірки.

Телеканал 1+1 покаже нове скетч-шоу "Знай наших". Прем'єра 16-серійного проекту відбудеться 17-го червня, о 20.15.

 "Знай наших" - перше комедійне шоу, в якому іноземці "понаїхали" до України, і прагнуть познайомитися з незабутнім українським колоритом. Як наприклад, туристи зі Швеції Карл і Олаф, які прилетіли до нашої країни, щоб провести незабутню відпустку на Полтавщині. Хлопці оселилися у найгостиннішого українця - діда Тараса, який буде готовий виконати усі забаганки гостей, але що для українця добре, то для наївних шведів дико і небезпечно.

Знай наших проект 1+1_6
прес-служба каналу "1+1"

Знай наших проект 1+1_5
прес-служба каналу "1+1"

Ще одним яскравим героєм став турок Фатіх, який заради кохання проміняв темпераментну Анталію на колоритну Одесу. І тепер єдиною перешкодою на шляху до його щасливого сімейного життя є теща - колоритна одеситка тьотя Роза, яка знає, що таке шлюб і три розлучення.

Знай наших проект 1+1_3
прес-служба каналу "1+1"

Знай наших проект 1+1_2
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, що героями скетчів стануть гості нашої країни, які зустрінуться з унікальними, винахідливими і найяскравішими українцями різних професій. Іноземці будуть потрапляти в звичні для наших співвітчизників ситуації, які назавжди запам'ятаються гостям з-за кордону та навіть змінять їхнє світосприйняття. Також герої познайомляться з дивовижним українським колоритом, харизматичними представниками різних регіонів та відчують наше життя зсередини.

Знай наших проект 1+1_1
прес-служба каналу "1+1"

У головних ролях: Володимир Горянський, Ольга Кіяшко, Назар Задніпровський, Костянтин Корецький, Олександр Ярема, Віталіна Біблів, Рінат Хабібулін, Валерій Астахов, Віталій Іванченко, Віктор Стороженко, Ігор Гнізділов, Дмитро Вівчарюк, Андрій Кронглевський, Евеліна Сакуро, Арам Арзуманян, Костянтин Костишин, Борис Георгієвський, Ольга Вівчарюк, Володимир Ямненко, Ярослав Чорненький, В'ячеслав Ніконоров, Дмитро Соловйов, Максим Максимюк, Бесо Зангурі, Олена Турбал.

Продюсери - Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Олександра Лозинська. Режисером проекту виступив Семен Горов, оператором-постановником - Анатолій Сахно. Автори сценарію - Михайло Гусаров, Володимир Дюба, Ігор Терехов, Володимир Мирошниченко.

Виробництвом продукту займається продакшн-студія "Рога и копыта".

Прем'єра нового 16-серійного скетч-шоу "Знай наших" відбудеться 17 червня о 20.15 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції