Супермодель Гайді Клум покинула молодого бойфренда – ЗМІ

Подейкують, що екс-закохані рідко бачаться і живуть окремим один від одного життям.

Німецька супермодель Гайді Клум, яка повністю оголилася задля біографічної книги, поповнила лави завидних наречених.

Подейкують, що 44-річна зірка модельного бізнесу та її 31-річний бойфренд, арт-дилер Віто Шнабель вирішили зробити перерву у стосунках. Пара тепер рідко бачиться і живе окремим один від одного життям.

"Зараз вони проводять час порізно. У них був непростий період останнім часом, плюс живуть вони на різних узбережжях. До того ж, зараз початок навчального року і Гайді повинна зосередитися на дітях", - розповів інсайдер виданню DailyMail.

Інше обізнане джерело підтвердило прикру новину.

Хайді Клум Віто Шнабель
Гайді Клум та Віто Шнабель

"У них дійсно проблеми. Вони вже давно не з'являлися разом на публіці, а нещодавно, коли Гайді гостювала в Нью-Йорку, вона зупинилася в готелі, а не у Віто, і проводила час не з ним, а з друзями на вечірках", - додав інсайдер.

Зауважимо, що декілька місяців тому Шнабеля заскочили за поцілунками з іншою дівчиною. Тоді хлопець заявив, що це було "невелике непорозуміння". Публічно Клум тоді ніяк не відреагувала на це "непорозуміння".

Нагадаємо, що Гайді Клум та Віто Шнабель почали зустрічатися у 2014 році. Практично весь час пара була нерозлучна, Віто потоваришував з усіма чотирьома дітьми Клум. Родина часто проводила час разом.

Залиште свій коментар