Елтон Джон: в Україні небезпечно бути геєм
Співак закликав Україну прокинутися щодо прав людини та прав геїв.
Елтон Джон / © AFP
Британський співак Елтон Джон вважає, що українські геї наражаються на небезпеку.
Про це він заявив під час брифінгу в Києві.
За його словами, в Британії геї більш захищені, ніж в Україні.
На думку співака, Україна ще не досягла того розуміння, що геї не намагаються переробити суспільство, а живуть своїм життям.
"Прокинься, Україно, щодо прав людини і прав геїв", - закликав Елтон Джон, чим викликав оплески присутніх.
Нагадаємо, 8 листопада Елтон Джон дав концерт у Києві у рамках європейського турне.
Під час виступу він згадав про ВІЛ-інфікованого українського хлопчика, якого він хотів усиновити, але українське законодавство не дозволяє цього зробити. "Частина мого серця в Донецьку з маленьким хлопчиком Лівою. Я люблю цього маленького хлопчика, дуже, - сказав Елтон і заплакав.
Наприкінці концерту співак пішов зі сцени, за мить повернувся, потиснув руки всім шанувальникам, що стояли під сценою, після чого ще 10 хвилин роздавав автографи, попив води і знову сів за рояль. Заспівав ще дві пісні, після чого відкланявся.
Читайте також:
У Києві Елтон Джон плакав і стрибав на сцені
Мадрид став офіційною столицею гей-туризму
Депутатами парламенту Польщі вперше стали гей і транссексуал
Зірки тікали з концерта сера Елтона Джона в Києві