У Києві Елтон Джон плакав і стрибав на сцені

У Києві відбувся концерт Елтона Джона. Зал був переповнений.

Концерт Елтона Джона в Києві_19
jetsetter.ua
У Києві відбувся концерт Елтона Джона
У рамках європейського турне Елтон Джон виступив у київському Палаці Спорту. Концерт затримали на 25 хвилин, а на розігріві виступили брати-віолончелісти з Хорватії, яких Елтон колись побачив в інтернеті.

Після чотирьох пісень на сцену вийшов сам Елтон - в чорному сюртуку і брюках з рожевими лампасами. Привітав зал, піднявши руки вгору, і, немов для розігріву, трохи пострибав на місці - в свої 64 музикант у чудовій формі.

Сівши за рояль, Джон з ходу видав рок-н-рольну Saturday Night's Alright For Fighting. Проспівавши кілька пісень, Елтон привітався і сказав, що дуже радий бути в Києві. Спілкувався із залом він виключно англійською.

Справжню овацію серу Елтону Джону влаштували лише після виконання пісні "Sorry seems to be the hardest word".

Концерт Елтона Джона в Києві_17
jetsetter.ua
У Києві відбувся концерт Елтона Джона
"Частина мого серця в Донецьку з маленьким хлопчиком Лівою. Я люблю цього маленького хлопчика, дуже, - сказав Елтон і заплакав. (Співак хотів усиновити ВІЛ-інфіковану дитину, але українське законодавство не дозволяє це зробити).

Через дві години концерту люди потягнулися з секторів під сцену. Квіти, які Джону дарували шанувальники, він не клав на підлогу, а на сцену виходила спеціальна людина і забирала букети.

Рівно о 22:00 Елтон Джон пішов зі сцени, за мить повернувся, потиснув руки всім шанувальникам, що стояли під сценою, після чого ще 10 хвилин роздавав автографи, попив води і знову сів за рояль. Заспівав ще дві пісні, після чого відкланявся.

Читайте також:

У Києві Елтон Джон житиме у номері Кіркорова

Елтон Джон відмовився від хризантем, шкіряних диванів та спиртного

Елтон Джон відверто розповість про своє життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: