У Києві Елтон Джон плакав і стрибав на сцені

У Києві відбувся концерт Елтона Джона. Зал був переповнений.

У Києві відбувся концерт Елтона Джона / Фото: jetsetter.ua
У рамках європейського турне Елтон Джон виступив у київському Палаці Спорту. Концерт затримали на 25 хвилин, а на розігріві виступили брати-віолончелісти з Хорватії, яких Елтон колись побачив в інтернеті.

Після чотирьох пісень на сцену вийшов сам Елтон - в чорному сюртуку і брюках з рожевими лампасами. Привітав зал, піднявши руки вгору, і, немов для розігріву, трохи пострибав на місці - в свої 64 музикант у чудовій формі.

Сівши за рояль, Джон з ходу видав рок-н-рольну Saturday Night's Alright For Fighting. Проспівавши кілька пісень, Елтон привітався і сказав, що дуже радий бути в Києві. Спілкувався із залом він виключно англійською.

Справжню овацію серу Елтону Джону влаштували лише після виконання пісні "Sorry seems to be the hardest word".

У Києві відбувся концерт Елтона Джона / Фото: jetsetter.ua
"Частина мого серця в Донецьку з маленьким хлопчиком Лівою. Я люблю цього маленького хлопчика, дуже, - сказав Елтон і заплакав. (Співак хотів усиновити ВІЛ-інфіковану дитину, але українське законодавство не дозволяє це зробити).

Через дві години концерту люди потягнулися з секторів під сцену. Квіти, які Джону дарували шанувальники, він не клав на підлогу, а на сцену виходила спеціальна людина і забирала букети.

Рівно о 22:00 Елтон Джон пішов зі сцени, за мить повернувся, потиснув руки всім шанувальникам, що стояли під сценою, після чого ще 10 хвилин роздавав автографи, попив води і знову сів за рояль. Заспівав ще дві пісні, після чого відкланявся.

Читайте також:

У Києві Елтон Джон житиме у номері Кіркорова

Елтон Джон відмовився від хризантем, шкіряних диванів та спиртного

Елтон Джон відверто розповість про своє життя

У Києві Елтон Джон плакав і стрибав на сцені

У Києві Елтон Джон плакав і стрибав на сцені

Повʼязані теми:

Наступна публікація