Гвінет Пелтроу написала кулінарну книгу

Гвінет Пелтроу написала кулінарну книгу під назвою "Дочка свого батька" спільно з гуру кулінарії Маріо Баталі.

Акторка Гвінет Пелтроу завжди була переконаною вегетаріанкою і постійно дотримувалася особливої дієти, але останнім часом вона, схоже, стала справжнім гурманом.

38-річна актриса і співачка написала кулінарну книгу під назвою "Дочка свого батька" спільно з одним з найбільших телевізійних кулінарних босів Маріо Баталі. Співпраця з відомим кухарем допомогла їй також домогтися успіхів у кулінарному шоу, яке виходить на ТБ ось вже 4 роки. Крім цього Гвінет веде свій власний кулінарний блог Goop lifestyle blog.

Акторка планує запустити ще один проект, ним стане друкована версія її блогу про їжу. Гвінет хоче розширити свою імперію за межами Голлівуду, почавши видавати власний кулінарний журнал. Її амбіції є дзеркальним відображенням імперії і стилю життя гуру Марти Стюарт, яка створила Martha Stewart Living Omnimedia Inc. і входить в сотню найбільш багатих і впливових жінок світу за версією Forbes.

Чоловік Гвінет Кріс Мартін також підтвердив чутки про наміри дружини наслідувати приклад Марти Стюарт. Не виключено що в майбутньому саме Гвінет стане другою Мартою, тому що вже зараз їх порівнюють, називаючи її наступницею великої гуру.

Читайте також:

Гвінет Пелтроу заспівала і потрапила у британський чарт

Гвінет Пелтроу вибачилась за хутро

Мадонна благає Гвінет Пелтроу переїхати разом з нею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: