"Міс Світу 2011" стала венесуельська красуня

Дата публікації
Перегляди
5983
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Першою віце-міс стала конкурсантка з Філіппін, другою віце-міс – учасниця з Пуерто-Ріко. Українка увійшла до 15-ти найкращих.

Представниця Венесуели, 21-річна Івіан Лунасоль Саркос Кольменарес стала переможницею 61-го конкурсу "Міс Світу", який проходив у неділю в Лондоні. Українка Ярослава Куряча увійшла до 15-ти найкращих.

center

Саркос Кольменарес, незважаючи на юний вік, вже отримала освіту спеціаліста в сфері HR, роботи з кадрами, і зараз є співробітником однієї з мовних компаній. Її мрія в майбутньому – працювати з дітьми, при тому, що нова Міс Світу народилася в багатодітній родині – у дівчини 12 братів і сестер.

Першою віце-міс стала конкурсантка з Філіппін, другою віце-міс – учасниця з Пуерто-Ріко.

У конкурсі взяли участь рекордна кількість дівчат – 122. До недільного фіналу вони вже пройшли всі п'ять традиційних змагань, найкращі моменти з яких транслювалися на церемонії: конкурс на пляжі в купальниках, найкраща модель, конкурс талантів, спортивний конкурс і "Краса заради справи", де претенденткам дається можливість представити свій благодійний проект.

У неділю на сцені відбувся ще один відбірковий тур – конкурс національного танцю, після чого був оголошений список фіналісток. З-поміж них – представниці Південної Кореї, Венесуели, Англії і Шотландії, Пуерто-Ріко і Філіппін, Південної Африки.

center

Останні два тижні дівчата робили турне по Великій Британії, брали участь у національних змаганнях Шотландії, відвідували Кембриджський університет, дивилися країну і були присутні на благодійних заходах.

Конкурс Міс Світу відзначає цього року 60-річний ювілей, і цього року він повернувся на батьківщину, до Великої Британії. Міс Світу – найстаріший конкурс краси, який придумав в 1951 році британець Ерік Морлі (після його смерті в 2000 році головою конкурсу стала його вдова Джулія).

Змагання починалося як конкурс бікіні, проте ЗМІ відразу охрестили його Міс Світу. Першою переможницею стала шведка Керстін "Кіккі" Хаконссо.

У неділю конкурс брав множинні поздоровлення, в тому числі від колишніх "міс", які приїхали до Лондона. Незважаючи на те, що зіпсувати свято обіцяли феміністки, великих акцій протесту в Лондоні не було.

Читайте також:

Міс Земля 2011: українка підкорюватиме планету в костюмі амазонки

Українка вийшла у фінал конкурсу "Міс світу-2011"

Конкурс "Міс світу - 2011": красуні готуються до фіналу

"Міс Світу 2011" стала венесуельська красуня

"Міс Світу 2011" стала венесуельська красуня

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5983
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація