Всі елементи параду 1941 року вперше повторять на Красній площі

Всі елементи параду 1941 року вперше повторять на Красній площі

Репетіція параду до 7 листопада в Москві / Фото: AFP

Всі історичні подробиці і елементи будуть відтворенні на військовому параді.

Урочистий марш на честь 70-річчя легендарного параду військ Червоної армії, що пройшов в 1941 році в обложеній фашистами столиці, відбудеться 7 листопада на Червоній площі Москви, вперше будуть повторені всі елементи історичного параду.

У 1941 році, в день 24-ї річниці Жовтневої революції, парад вирішено було провести для зміцнення бойового духу радянських військ, незважаючи на те, що Москва була у стані облоги. Саме на цей день Гітлер планував захоплення Москви і урочисте проходження німецьких військ по Красній площі.

Тому парад 1941 року за силою впливу на хід подій війни історики вважають найважливішою операцією. Прямо з параду на головній площі країни бійці Красної Армії вирушали на фронт, до якого від центру Москви було всього кілька кілометрів.

Традиційно участь в марші беруть як військовослужбовці Внутрішніх військ МВС РФ, так і представники Дитячого руху Москви, вихованці кадетських корпусів, військовослужбовці Московського гарнізону. У нинішньому році загальна кількість учасників сягне 5,6 тисячі.

За даними московського комітету громадських зв'язків, підготовка до урочистої ходи 7 листопада зайняла два місяці. Репетиції відбулися 26, 28 і 31 жовтня на Ходинському полі, а генеральні - 1 і 3 листопада на Червоній площі.

Читайте також:

У Москві відтворюють парад 1941 року на Красній площі

В Москві готуються до військового параду 7 листопада

Україна відзначає День визволення від фашистських загабників

На Красну площу в Москві вивели танки Червоної Армії

На Красну площу в Москві вивели танки Червоної Армії

Повʼязані теми:

Наступна публікація