The Hardkiss представили потужну рок-композицію

Колектив випустив трек Perfection.

Українська англомовна група The Hardkiss, яка вже веде підготовку до "Євробачення 2017", порадувала шанувальників випуском нового треку Perfection.

Загальна концепція звучання треку – жорстка, смілива, навіть металева – народилася після вигаданого Валом Бебко гітарного рифа в приспіві. Юлія Саніна вигадувала вокальні партії вже на готові музичні шматки.

Приспів було вирішено залишити інструментальним, щоб не зменшувати драйв.

"Природа подбала, щоб зробити все ідеально. Саме тому ми такі різні – вад не існує, кожен гарний по-своєму. Але нам нав'язують якісь стандарти і тільки одиниці можуть прислухатися до себе, – розповідає історію Perfection Юлія Саніна. – На наших концертах люди не бояться поводитися відкрито, виглядати так, як їм хочеться. У звичайному житті забобони і страх виділятися заважають нашій індивідуальності. Ми ж разом зі своїми глядачами знаходимо свободу".

Зазначимо, що в жовтні великим сольним концертом в Stereo Plaza The Hardkiss відсвяткують своє п'ятиріччя. А вже в листопаді вирушать в Perfection Tour з 11 міст України.

Нагадаємо, в листопаді минулого року солістка групи The Hardkiss Юлія Саніна вперше стала мамою. Артистка народила чоловікові сина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: