Бушміна та Навроцька "перетворилися" на квіти

Дата публікації
Перегляди
2765
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Відомі українки стали учасницями фотопроекту.

У Києві відбулася зйомка фотопроекту в рамках "Атмосфери Катерини Білокур", для якої відомі українки позували в квітчастих образах за мотивами творчості видатної художниці.

Співачки Єва Бушміна і Наталія Жижченко (ONUKA), модельєр Ольга Навроцька, а також телеведуча Юлія Зорій "приміряли" улюблені квіти катерини Білокур: півонію, троянду, ірис, жоржин і гібіскус.

Над макіяжем і зачісками зіркових учасниць працювали Ігор Ігнатенко і Олена Твелина. Стилем зйомки займалася Леся Патока, яка разом з майстрами Patoka Studio створила квіткові вбрання в стилістиці робіт відомої художниці.

Крім зіркової фотосесії, на честь української художниці буде реалізовано низку ініціатив: всеукраїнський конкурс обдарованих дітей, проект ескізів від українських дизайнерів, історичний проект і інсталяція з більш ніж 20 тисяч квітів, у створенні якої зможуть взяти участь всі бажаючі.

Всі реалізовані ініціативи будуть презентовані 22 квітня у виставковому просторі "Атмосфера" (Столичне шосе, 103, вхід безкоштовний).

Нагадаємо, Сєдокова та Еріка "впали в дитинство" на презентації казкового проекту. У Києві відкрився проект про відомоу українську письменницю Марко Вовчок.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2765
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація