Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Йон Ола Санд залишає пост виконавчого директора "Євробачення"

Чоловік заявив, що конкурс в Роттердамі стане останнім у його кар'єрі.

Виконавчий директор "Євробачення" Йон Ола Санд, який з 2011 року відповідає за організацію конкурсу, наразі заявив, що йде з посади.

Як зазначається на сайті конкурсу, "Євробачення-2020" у Роттердамі стане останнім для Санда на посаді керівника конкурсу. Також покине він і пост глави відділу ЕВU Live Events, що займається дитячим "Євробаченням" і конкурс молодих музикантів, що проводяться під егідою "Євробачення".

Після відходу з ЄВС Санд повернеться до Норвегії, щоб почати роботу на посаді в головному офісі громадського мовника NRK.

"Минуле десятиліття в Європейській мовній спілці (ЕВU) було фантастичним і захоплюючим, але також добре буде повернутися додому" - зазначив сам Санд на своїй сторінці у Twitter.

Хто замінить Санда на посаді керівника "Євробачення", поки не відомо, однак зазанчається, що Європейський мовний союз незабаром планує знайти йому заміну.

Повідомляється, що за роки, які Санд займав посаду керівника "Євробачення" поліпшило свої аудиторні показники - кількість глядачів проекту сягає 200 мільйонів чоловік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції