Зірку Голівуду Ешлі Джадд вразили та надихнули українські жінки

Ешлі Джадд завершила візит на Донбас.

Голлівудські зірки одна за одною відвідують Донбас. Своїми враженнями від поїздки в ексклюзивному інтерв'ю поділилась актриса Ешлі Джадд, яка в ролі посла доброї волі ООН відвідала Слов'янськ, Краматорськ та Святогірськ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Голлівудська акторка, що знялася майже в чотирьох десятках фільмів і є володаркою шести премій за найкращу жіночу роль, прогулялася босоніж по українській землі і зазирнула в очі війни на Донбасі.

Свій перший візит в Україну 48-річна Ешлі Джадд присвячує проблемі насилля над жінками у зоні військового конфлікту. Вже третій місяць вона – посол доброї волі Фонда народонаселення ООН.

"Я бачила зруйновані лікарні, дитячі заклади – це проти всіх правил! Переселенці мешкають у скрутних умовах, часто не мають елементарних речей для існування, їхне житло – без світла та води. Але вони не втрачають оптимізму! Я вражена!", - зізналася акторка.

ВідеоЕшлі Джадд поділилась своїми враженнями від візиту до України

Три дні вона гостювала у містах, які ледве оговталися після окупації і стали тимчасовим місцем проживання для тисяч переселенців з території, де досі йде війна. Американка зустрілася з десятками жінок, які втікали від снарядів, втратили будинки і близьких, але не здаються і продовжують жити і ростити дітей.

В Україну Джадд приїхала з допомогою для лікарні. Ці медичні набори розраховані на 20 тисяч пологів. "Вагітність та пологи не можуть узяти відпустку на час війни. Кількість пологів у містах, де живуть переселенки, виросла в рази. Але кількість недоношених діточок зросла вдвічі – до цього призводять стреси. Ми хочемо допомогти цим жінкам і лікарям, щоби вони могли надавати якісні послуги", - пояснила акторка.

За статистикою, кожна п'ята жінка в Україні переживає фізичне чи моральне насилля. Ешлі закликає не терпіти це мовчки. "Я сьогодні плакала, бо мені треба вже їхати і залишати цих людей. Хочу сказати – в Україні дуже сильні жінки. Вони мене неймовірно надихнули", - зізналася вона.

Як повідомлялося, Джадд стала вже другою зірковою гостею Краматорська після Орландо Блума. Актриса залюбки фотографувалася та ходила босоніж.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: