5 млн українців працюють нелегально

Дата публікації
Перегляди
1682
Поділитись:
WhatsApp
Viber
5 млн українців працюють нелегально

В Україні офіційно лише півмільйона громадян не мають роботи / Фото: Радіо Свобода

Тігіпку наказали переписати закон про зайнятість населення.

Із 20 млн працездатних громадян офіційно в Україні працюють лише 13 млн. Більше 5 млн людей перебувають на нелегальному ринку праці, заявив прем'єр Микола Азаров, коментуючи про реалізацію політики зайнятості населення.

У зв'язку з цим глава уряду міністру соцполітики Сергію Тігіпку підготувати нову редакцію законопроекту "Про зайнятість населення".

"Днями я детально обговорив проблему зайнятості з Сергієм Тігіпком і доручив йому очолити робочу групу з розробки нової редакції законопроекту" Про зайнятість населення ". Зробити це на підставі аналізу та консультацій з роботодавцями, профспілками, вченими і громадськими організаціями", - сказав Азаров.

За словами прем'єра, ця робота повинна бути виконана протягом місяця, після чого в Україну з'явиться можливість для "запуску системних перетворень на ринку праці".

Як повідомлялось, за офіційною статистикою, в січні 2012 року рівень безробіття зріс на 0,1% - до 1,9%. На 1 лютого в Державній службі зайнятості було зареєстровано 520,9 тис. безробітних (482,8 тис. у грудні).

Варто зазначити, що в ЄС рівень безробіття на кінець 2011 року складав близько 10% і мав тенденцію до росту.

Із 20 млн працездатних громадян офіційно в Україні працюють лише 13 млн

Із 20 млн працездатних громадян офіційно в Україні працюють лише 13 млн

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1682
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація